Здолбунівська міська рада погодила місце для центру захисту тварин

14 депутатів в т.ч міський голова і секретар ради з другої спроби проголосували ЗА виділення КП “Здолбунівське” земельної ділянки по вул.Шевченка (за місцем відстою транспорту що завантажується на ПрАТ Волинь-цемент) для будівництва та обслуговування центру захисту тварин.

Під час тривалого та бурхливого обговорення, в якому взяли участь міський голова, депутати, активісти (заявники від ГО Еко-проджект Груп) та всі бажаючі, які були у залі, було досягнуто компромісу. Майбутній притулок має бути забезпечений засобами шумоізоляції.

Депутат міської ради Микола Орлов, наголосив, що притулок вкрай необхідний і добре, що і позиція міського голови під тиском громадськості змінилася, але важливо також розуміти і майбутні витрати для міста. Як стосовно будівництва центру так і його обслуговування, тому він звернувся до керівника КП та активістів щоб сторони мали такі варіанти, відповіді, які наблизять довгий шлях будівництва і облаштування центру до фінального вигляду. КП було би добре щоб мали розрахунки, терміни, варіанти, а зоозахисники  -альтернативи позабюджетного фінансування, оцінку власних сил для волонтерства і допомоги притулку.

Слід зазначити, що в обговоренні прийняли участь всі бажаючі і ДО голосування висловились. Дебати знімали на відео теж всі бажаючі, а також представники рівненського телеканалу.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети