Здолбунівська міська рада підробляє власні рішення

карточний шулерЯк ми повідомляли чергова сесія Здолбунівської міської ради відбулась 18 березня і вкотре пройшла під знаком домінування міського голови і мовчазної пасивності депутатського корпусу. Детальніше як проходила сесія можна глянути за посиланням:  Мовчазні декорації мера

На порядку денному декілька десятків питань, багато із них спірних в т.ч по виділенню земельних ділянок під будівництво, гаражі, продаж.лист прокуратура по сесії

Присутні на сесії начальник здолбунівської міліції та заступник прокурора району всю сесію уважно слухали проте порушень у її проведенні видно не знайшли тому прийшлось звернутися до прокуратури з’ясувати законність прийнятих рішень, процедур і дій міського голови Ігоря Ольшевського на сесії.

Отримали відповідь. В ній чорним по білому зазначено, що такого поняття, як “земельна черга” не існує, але оскаржувати прийнятих рішень прокуратура не збирається, оскільки це справа самих громадян у суді доводити, що міська рада діяла у порушення закону. І раз вони не оскаржують то значить погоджуються і з прийнятими рішеннями і з незаконним способом їх прийняття, чи вірніше формулювання. До формулювань ми ще повернемось.

Проект рішення у якому ставилось на голосування «видати рішення сесії міської ради гр.. після демонтажу огорожі» дивним чином вже звучить по іншому і прокуратура не знаходить у цьому порушення. І питання не в огорожі, а в зміні проголосованого рішення!

Причому класна практика прокуратури: на сесію ходив зам.районного прокурора, а відповідь готував інший працівник прокуратури, який не був, не бачив і вочевидь НЕ слухав стенограми сесійного засідання. Тому відписався, прочитавши лише надані йому рішення Здолбунівською міською радою. А тепер увага. Надані прокуратурі рішення – не ті, які приймались на сесії!

Ось проекти рішень, які отримали депутати на руки і які розглядались на сесії.рішення_змінене формулюванняпоект рішення_черговість

Ось як ці і подібні їм рішення озвучувалися і приймалися. Зверніть увагу: депутати, голови комісій самі пропонують підтримувати такі рішення щодо земельної черговості і як запитання, апеляції депутатів, керівників комунальних підприємств та автора матеріалу парирує міський голова.

А ось якими стали ці рішення після їх оприлюднення.

рішення_демонтаж огорожі рішення_загальні підстави

Замість земельної черги – у загальному порядку (це підстава для відмови???), замість видати рішення після демонтажу огорожі – рішення вступає у силу після демонтажу огорожі (те, що власне і доводив на сесії міському голові, який вперто не хотів нічого чути  ні мене ні начальника водоканалу, який говорив, що на тій ділянці інженерні водні комунікації і її не можна виставляти на аукціон). Не зацікавила прокуратуру і практика приймання рішень міською радою, які вступлять у дію якщо хтось покаже міському голові підписану угоду дарування (класна практика-рішення приймаємо і чекаємо візитерів: показав, приніс, заніс….вступило рішення в дію, ні то ні, будемо вважати що і на сесії його не було, вам всім здалося і прокуратурі в тому числі).

Кажуть тут на днях прокуратура, щоправда обласна, зафіксувала зникнення півмільйона чергових бюджетних коштів, які мали би піти на ремонт здолбунівських доріг і порушила справу за  ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України кримінальне провадження.

фокусникА в даному випадку немає службової підробки? Голосуються рішення з одними формулюваннями, а оприлюднюються з іншими! ЇЇ б не було, якби міський голова вмів чути ще когось окрім себе, щоб проекти рішень візувалися юристом, який ніс би за це відповідальність, і щоб депутати не були декораціями мера у міській раді. А люди…для людей поки що нічого не змінилось, їх проблеми поки суто їх проблемами і залишаються. Мало хто зацікавлений просто так, тому що ви просто людина цієї держави, вам порадити, підказати, допомогти, розтлумачити. Якщо всі будуть розумні та юридично підковані, то що ж залишиться робити шоу-мерам зі своїми декораціями…

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети