Здолбунівська міліція звернулася до батьків: не пускайте своїх дітей на мітинги

Останнім часом в Україні відбувається суттєве загострення політично-соціальної кризи – по всій країні відбуваються протестні мирні акції. Іноді, радикально налаштовані організації та екстремістські угрупування використовують дані мітинги задля дестабілізації ситуації в державі та порушення законності.

Мають місце непоодинокі випадки залучення дітей та молоді до протестних акцій, масових безпорядків та заворушень, які проходять на даний час на території нашої держави.

На території всієї країни значно збільшилась кількість хуліганських дій, у тому числі за участю дітей. Неповнолітні без дозволу та відома дорослих самовільно залишають стіни рідних їм домівок чи навчально-виховних закладів з метою участі  у масових заворушеннях. Це призводить до втягнення дітей у протиправну діяльність та створює загрозу їх життю та здоров’ю.

Шановні батьки! Задля забезпечення правопорядку, недопущення порушень законодавства щодо дітей та за їх участю, втягнення їх в антигромадську діяльність під час  громадсько-політичних акцій протестного характеру не допускайте випадків участі в них Ваших чад. Пам’ятайте: життя та здоров’я Ваших дітей може піддаватися серйозному ризику в разі виникнення тисняви в натовпі чи зіткненні мітингуючих.

Олег Дмитрук, начальник кримінальної міліції у справах дітей Здолбунівського РВ УМВСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети