Здолбунівська міліція запрошує до вступу у добровільні громадські формування

grom form22 жовтня у Здолбунівській міській раді відбувся семінар-нарада за участю керівництва Здолбунівського районного відділу міліції, командира громадського формування, що діє на території м. Здолбунів, Королькова Володимира Кузьмича та інших осіб, котрі перебувають у його складі.

Найголовніші питання, які розглядалися, це активізація роботи громадського формування, покращення його співпраці із районною міліцією у сфері забезпечення правопорядку. Керівництво райвідділу міліції підняло питання і про стан матеріального заохочення найактивніших членів громадського формування. (Лише протягом жовтня місяця поточного року командира громадського формування Королькова Володимира Кузьмича начальник УМВС України в Рівненській області Лазутко Василь Іванович нагородив цінними подарунком – годинником, а активному членові громадського формування – Кіріку Борису Сергійовичу очільник районної міліції Панасюк Олександр Олександрович вручив грошову винагороду). На даній семінар-нараді були прийняті дієві рішення, котрі, на нашу думку, не заставлять довго чекати на позитивний результат.

«Без допомоги населення міліції досить складно проводити роботу в забезпеченні правопорядку на території обслуговування. Коли самі люди зрозуміють, що власна безпека, безпека близьких та й, взагалі, порядок і спокій залежать від їх небайдужості, активної громадської позиції, тоді й на вулицях правопорушень поменшає!» – стверджує начальник райвідділу міліції Олександр Олександрович Панасюк.

На даний час саме спільна взаємодія між населенням та міліцією для підтримання громадського порядку, протидії та профілактики злочинності є нагальною потребою сьогодення. Тому, усіх свідомих громадян нашого району, тим, кому не байдуже наше майбутнє, запрошуємо до вступу в громадські формування!

 Ярослава Ногачевська   Здолбунівський РВ УМВС України в Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети