Здолбунівська міліція закликає до пильності

Протягом останнього часу засоби масової інформації рясніють повідомленнями про загрозу миру та безпеки наших громадян, територіальної цілісності України. Проте, завдяки злагодженій взаємодії правоохоронних органів та свідомих, небайдужих громадян, забезпечується ефективна протидія таким злочинним проявам.

На даний час тероризм є однією із найгостріших проблем у нашій державі. Така діяльність цілеспрямована на застосування насильства, залякування населення та органів державної влади з метою досягнення злочинних цілей.

– Шановні жителі міста та району, представники органів державної влади та місцевого самоврядування! Будьте пильними! Просимо вас у разі  виявлення підозрілих предметів (упаковок, коробок, валіз, сумок тощо), а також про всі факти пропаганди терористичної ідеології повідомляти до міліції для проведення відповідних перевірок. – зазначає начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк. – Не залишайте осторонь своєї уваги осіб, поведінка чи зовнішній вигляд яких викликає підозру в причетності до зайняття протиправною діяльністю, ведуть прихований образ життя.

Пам’ятайте, завдяки спільним зусиллям ми зможемо не допустити дестабілізації соціально-політичної ситуації в нашому районі.

Ярослава Ногачевська, Здолбунівський РВ УМВСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети