Здолбунівська міліція закликає берегти своє життя і майно

З метою забезпечення безпечного відпочинку мешканцями нашого району, запобігання вчиненню дітьми та стосовно них як кримінальних, так і адміністративних адміністративних правопорушень, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ у період літнього оздоровчого сезону міліціонерами Здолбунівщини проводяться оперативно-профілактичні заходи під назвою «Літо – 2014».

У сучасних умовах значної актуальності набула проблема пияцтва та тютюнокуріння серед дітей. Тому особливу увагу працівників міліції звернуто на документуванню фактів продажу працівниками торгівлі неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів.

Кодексом України про адміністративні правопорушення, передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів  особі,  яка  не  досягла 18 років. Інформуємо, що порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наприкінці травня в загальноосвітніх навчальних закладах  розпочалися літні шкільні канікули. Упродовж дня більшість дітей знаходитиметься без нагляду дорослих.

– Міліція звертається з проханням неухильно дотримуватися вимог законодавства України, не продавати  пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Адже кожен з нас відповідає за майбутні покоління. – зазначає начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк.

Не оминуть міліціонери і розважальні заклади. Саме тут предметом перевірки стане стан дотримання адміністрацією обмежень щодо відвідування таких закладів дітьми.

Як свідчить практика з початком літнього сезону частішають випадки крадіжок особистого майна (зокрема грошей, золотих виробів, мобільних телефонів), збільшуються випадки утоплень.

– Шановні жителі міста та Здолбунівського району! Перед тим, як відправляєтесь на природу, здебільшого до річки, не будьте самовпевнені в тому, що Ви добре вмієте плавати, знаєте всі правила поводження на воді та не заходьте у воду, перебуваючи у п’яному стані. Адже, Ваш відпочинок біля води може закінчитись трагедією. – зазначає начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк. – Не забувайте також наглядати за своїми дітьми та особистими речами.

У сезон відпочинку міліція попереджає та нагадує мешканцям міста та району про елементарні заходи безпеки:

– на час свого від’їзду попросіть сусідів, яким довіряєте, приглядати за вашим помешканням.

– на час відсутності заздалегідь потурбуйтеся про надійність вхідних дверей та замків ваших помешкань;

– не залишайте ключі в легкодоступних місцях – під килимком вхідних дверей, у поштових скриньках, електрощитах та ін.;

– виходячи з будинкучи квартири, зачиняйте вікна та двері;

– не залишайте на видних місцях або без нагляду цінні речі;

– у місцях найбільшого скупчення людей – зупинках, транспорті, намагайтесь не показувати наявність у вас мобільного телефону, грошей, ювелірних прикрас;

– подбайте про своїх рідних та дітей. Не залишайте дитину без догляду, на сонці, в автомобілі. Нагадуйте дітям про контактні телефони батьків, міліції та швидкої допомоги. Підтримуйте постійний зв’язок з дитиною;

– знайдіть час для спільного відвідування з дітьми пляжу, не відпускайте дітей на самостійні прогулянки;

– завчасно домовтеся про місце зустрічі з дитиною чи родичами в разі випадкового загублення;

– виконуйте елементарні правила поведінки на воді та вимагайте цього від дітей, купайтеся у відведених для цього місцях, не залишайте дитину без нагляду під час ігор та купання;

– не зловживайте алкогольними напоями та перебуванням на відкритому сонці.

  Ярослава Ногачевська, Здолбунівський РВ УМВСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети