Здолбунівська міліція відзначає День дільничного інспектора

день шерифа у Здолбунові (3)Сьогодні Україна відзначає День дільничного інспектора міліції. У Здолбунівському районному відділі міліції з цього приводу відбулися урочисті збори.

Привітати районних шерифів прийшли голова Здолбунівського РДА Олександр Бухало та голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук.

З вітальним словом виступив начальник Здолбунівського районного відділу міліції майор міліції Олександр Панасюк, який побажав дільничним інспекторам міліції залишатися вірними обраній ними професії.

 – Ви обрали для себе нелегку, але й почесну професію – оберігати мир та спокій громадян. Нехай Ваш почесний обов’язок завжди озивається лише людською вдячністю. Бажаю Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя та добробуту. – зазначив під час промови очільник районних вартових правопорядку майор міліції Олександр Панасюк та вручив підлеглим шерифам грошові винагороди.

Голова Здолбунівської РДА Олександр Бухало наголосив, що з розумінням ставиться до нелегкої роботи дільничних інспекторів міліції, знаючи проблеми сьогодення та труднощі служби, та побажав шерифам успіхів у роботі та нових здобутків у благородній справі – служінні людям та Україні.

Голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук побажав дільничним інспекторам міліції здоров’я, миру, добра та передав вітання від громадської організації «Здолбунівська сотня самооборони». Наголосив, що органи місцевого самоврядування завжди готові сприяти міліції в боротьбі зі злочинністю та профілактиці правопорушень.день шерифа у Здолбунові (1)

 Після закінчення виступів за добросовісне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у боротьбі зі злочинністю та з нагоди відзначення Дня служби дільничних інспекторів міліції керівники вручили шерифам Почесні грамоти.

Нелегко знайти серед служб міліції співробітників, які б віддавали роботі з людьми стільки часу, як дільничні інспектори. Працівники саме цієї служби охороняють громадський порядок 24 години на добу — без вихідних і свят. Коли на території обслуговування трапляється лихо, то дільничний інспектор міліції завжди має бути готовий першим прийти на допомогу.

А тепер розповідь про одного із ДІМів.

андрійчук

Михайло Андрійчук не так давно призначений на посаду начальника сектору шерифів, та й сам, не на словах, знає цю роботу з середини. Співробітники, які працюють в очолюваному секторі, сумлінно виконують свої службові обов’язки, як то кажуть, – знавці своєї справи. Час від часу їхній колектив поповнюється молодими співробітниками, але з ладу налагоджений «механізм» не виводиться.

Михайло Юрійович служить в органах внутрішніх справ уже 16-й рік і більшу половину з них – саме у службі дільничних інспекторів міліції. На службу в міліцію він прийшов свідомо. Про такий вибір професії батьки були не проти. Адже вона дійсно чоловіча, почесна та відповідальна.

У 1998 році вступив на факультет кримінальної міліції Одеського інституту внутрішніх справ. Після його закінчення, у 2002 році, отримав лейтенантські погони та посаду оперуповноваженого відділення карного розшуку Острозького МРВ. Але у молодого хлопця було бажання працювати як то кажуть, «на землі», поближче до людей. Тому у 2004 році він переводиться  у Здолбунівський районний відділ на посаду дільничного інспектора.

Вмить кудись зникла міліцейська романтика – робота без свят та вихідних. Але це шерифа не лякало, а навпаки манило ще дужче. Не злякав молодого правоохоронця і великий обсяг роботи. До труднощів, які виникали, завжди відносився по-філософськи – така робота.

Молодий шериф на займаній посаді встиг проявити себе як професійний співробітник, тому й не дивно, що у вересні 2013 року керівництво Управління МВС України в Рівненській області призначає його начальником дільничних інспекторів міліції Здолбунівського районного відділу міліції. Він добре знає усі проблеми і труднощі, на які необхідно направити свою увагу і зусилля.

– Не всім, звичайно, під силу виконання обов’язків, що покладаються на дільничного. Людина, яка обрала цей шлях, має чітко усвідомлювати всю відповідальність перед людьми, має вміти знайти підхід до кожного, з ким доводиться щодня спілкуватися, має вміти вислухати, дати пораду, прийняти заходи реагування відповідно до вимог чинного законодавства. Людина, яка вирішила обрати цей нелегкий шлях, має відчувати, що це – покликання, а інакше ну ніяк. – зазначає молодий керівник.

Щодня із своїми проблемами до дільничних інспекторів міліції звертаються десятки громадян. Тому й не дивно, що Михайло Андрійчук постійно акцентує увагу своїх підлеглих на простій істині: «Якщо людина прийшла до нас із своєю бідою чи з іншими негараздами, це означає, що міліції довіряють і чекають від неї допомоги».

 Ярослава Ногачевська, Здолбунівський РВ УМВСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети