Здолбунівська міліція публічно звітує перед громадою

Протягом останнього часу до начальника та співробітників Здолбунівського РВ УМВС у громадян було багато запитань, які озвучувались на мітингах, зборах, засіданнях, останнє з яких було вчора поблизу здолбунівського БКЦ. На підтвердження своїх слів про відкритість і міліції і готовність до спілкування з жителями район, місцева міліція надала для опублікування звіт за роботу у 2013 році.milicia

Протягом 2013 року до райвідділу міліції надійшло 4540 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, з яких: 211 – про нанесення тілесних ушкоджень (161 – розкрито), 330 – про вчинення крадіжок (123 – розкрито), 14 – про грабежі (9 – розкрито), 2 – про вчинення розбоїв (2 – розкрито),  70 – про вчинення шахрайств (45 – розкрито), 12 – про збут наркотиків (8 – розкрито), 27 – про зберігання наркотиків (26 – розкрито),

Із загальної кількості заяв та повідомлень прийняті такі рішення:

  1. зареєстровано в ЄРДР (відкрито кримінальні провадження)1153 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення
  2. 2398 заяви та повідомлення про кримінальні правопорушення розглянуто згідно ЗУ «Про звернення громадян».

По 291 провадженнях особам оголошено про підозру, що становить 53,7 %  від всіх зареєстрованих.

Із загальної кількості зареєстрованих кримінальних правопорушень направлено до суду –272 провадження, з них особливо тяжкі – 1, тяжкі – 71 середньої тяжкості – 85, невеликої тяжкості -115.

Працівниками райвідділу внесено до ЄРДР 31 кримінальних провадження минулих років, з них розкрито 19 злочинів.

Протягом звітного періоду працівниками підрозділу складено 972 адміністративних протоколів, зокрема:

ст. 44 (незаконне зберігання наркотичних засобів) КУпАП – 9

ст. 51 (дрібна крадіжка) КУпАП – 14

ст.  173 (дрібне хуліганство) КУпАП – 111

ст. 173-2 (вчинення насильства в сім’ї) КУпАП – 304

ст. 176 (виготовлення, зберігання самогону)КУпАП – 44

ст. 178 (розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях)КУпАП – 285

ст. 192 (порушення строків реєстрації вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї) КУпАП – 37

ст. 184КУпАП (ухилення від виконання своїх обов’язків щодо виховання дітей) –  35

ст. 180 КУпАП (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння) – 2

ст. 156 КУпАП (продаж алкогольних, тютюнових  виробів неповнолітнім) – 11.

    Станом на звітний період на обліку перебуває 126 осіб, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків:

–          77 споживачів;

–          49 – з діагнозом наркоманія;

         За звітний період на облік поставлено 17 осіб:

–          12 – споживачі;

–          5 – з діагнозом наркоманія;

Працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Здолбунівського РВ УМВС разом із службою в справах дітей Здолбунівської РДА за 12 місяців 2013 року проведено 37 спільних рейдів з метою виявлення неповнолітніх, які займаються бродяжництвом, вживанням спиртних напоїв, тютюнопалінням, а також здійсненням перевірок об’єктів торгівлі, розважальних закладів, дискотек, комп’ютерних клубів в тому числі під час навчань.

На обліку у Здолбунівському РВ УМВС України в Рівненській області перебуває 14 неповнолітніх.

Станом на 31.12.2013 року працівниками  сектору дільничних інспекторів міліції на профілактичний облік поставлено 547 осіб з антисоціальною спрямованістю поведінки. У цей же період з профілактичних обліків знято 426 таких осіб. На сьогоднішній день ДІМ здійснюють контроль за 724 підоблікового елементу, у тому числі 70 раніше судимих осіб, серед яких 13 перебуває під адміністративним наглядом, 35 особа формально підпадає під дію Закону України «Про адміністративний нагляд…», 178 осіб, які засуджені за скоєння злочинів, виконання вироку щодо яких не пов’язано із позбавленням волі, 222 осіб, які вчинили насильство в сім»ї .

Протягом  2013 року на території Здолбунівського району було зареєстровано 25 ДТП з механічними пошкодженнями та 10 ДТП з потерпілими, в яких 9 осіб отримали тілесні ушкодження та 3 особи загинуло.

В період 01.01.2013 по 31.12.2013 року правцівниками відділення ДАІ Здолбунівського РВ УМВС було складено 671 адміністратиних протоколів за порушення ПДР. За керування в стані  алкогольного  сп’яніння було складено 140 адміністративних протоколи, за експлуатацію транспортних засобів, що мають технічні несправності було складено 64 адміністративних протоколи, за зупинку в невстановленому місці та порушення правил проїзду пішохідних переходів – 14 протоколів, вимог дорожніх знаків було складено 15 адміністративних  протоколів, за порушення правил обгону та заборонений сигнал світлофора – було складено 2 адміністративних протоколи, за порушення правил користування ремнем безпеки– складено 151 адміністративних  протоколи, керування без посвідчення водія – 72 протоколи, притягнуто 44 пішоходів до адмінвідповідальності за порушення правил ПДР.

 Здолбунівський РВ УМВС України в Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети