Здолбунівська міліція дослухалась до волонтерів, що борються із забрудненням міста

Здолбунівська міліція надіслала відповідь – реагування на звернення щодо ситуації із неконтрольованими спамерськими поклейками в місті реклами та оголошень. Як слідує із відповіді, були вжиті наступні заходи:

– проведено бесіди із підприємцями

– скеровані слідкувати за спамерами наряди патрульних по місту

– направлено лист міській раді по приведенню сучасного стану благоустрою у відповідності до правил, встановлення додаткових місць для оголошень

vidp_mikicia_blagoustr

Побачимо який ефект дадуть проведені заходи. Громадські активісти Здолбунівщини налаштовані рішуче побороти бруд на стінах, огорожах, стовпах нашого міста. З цією метою регулярно проводиться інформаційна кампанія на нашому порталі, вулична акція “Чисте місто-перший крок до Яскравого міста”, пропонуються варіанти вирішення проблеми, фіксуються факти порушення правил благоустрою та порушники передаються до міліції, пишуться листи, звернення як до правоохоронних органів, так і до міської влади.

Але будь-яка ідея й бажання потребують підтримки. Зупиніть того, хто клеїть спам, зафіксуйте на фото, викличте міліцію, повідомте міську раду. Порядок буде тоді, коли САМІ будемо дотримуватись його та сіяти приклад цього серед своїх близьких, незнайомих. БАЙДУЖІСТЬ – перший крок до руїни. Долучайтесь до нас, пишіть про свої антиспамівські рейди, як це робить Дмитро Світодар, про співпрацю, як це почав робити волонтерський рух Здолбунівщини і будинкоуправління. Робіть це в себе біля будинку, у своєму селі, іншому місті. Давайте поширювати рух добра за чисті місця проживання. Наша група: http://vk.com/clubvolonteriv111Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети