. Здолбунівська лікарня в числі кращих роботодавців | Здолбунів City

Здолбунівська лікарня в числі кращих роботодавців

Наприкінці квітня відбудеться нагородження роботодавців Рівненщини, які забезпечують найкращі умови для входження в трудову діяльність молодих спеціалістів та працівників. Сьогодні ж заступник голови Рівненської обласної ради Степан Павлюк провів засідання комітету щорічного обласного конкурсу «Кращий роботодавець першого робочого місця».

Під час заходу було визначено 9 кращих роботодавців першого робочого місця – по 3 у кожній із груп, залежно від кількості працюючих (до 50, від 51 до 500 та понад 500 працюючих).

ІІ група (від 51 до 500  працюючих): І місце – Приватне акціонерне товариство «Агроресурс», керівник – Володимир Редько (м.Рівне);ІІ місце – Національний університет «Острозька академія», ректор – Ігор Пасічник (м.Острог);ІІІ місце – Здолбунівська центральна районна лікарня, головний лікар – Владислав Сухляк (м.Здолбунів).

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Viktor

    Куди не кинь, яку галузь не візми – скрізь “кращі”. От тільки люди чогось живуть все гірше і гірше. А що вже Здолбунівська лікарня із головним кращі серед усіх, то нам тільки й лишилося, що розвести руками. Як то так швидко вдається одбілитись. Та лише ЗС не так давно нас інформувало, як прокуратура шукала і таки знайшла те “краще” , що називається благодійні внески, у Здолбунівській ЦРЛ. Та це ж тільки один штрих того “кращого”.

    • #39

      Звичайн “найкраща” в нас лікарня, не дай боже попасти з травмою ока чи проблемами з якими треба звернутись до лора,то зразу відправлять на обласну в Рівне,добре як є авто та швидко туди добратись а, що робити коли травма серйозна? За такі зарплати хіба що студенти будуть працювати,а були ж таки і просто супер лікарі,але нажаль довго тут за ідею не пропрацювали.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама