Здолбунівська лікарня незаконно видала 17 довідок для власників зброї

pulemetОстаннім часом у державі набули поширення факти незаконного обігу і використання зброї. У зв’язку з цим органи прокуратури Рівненщини провели перевірку додержання в регіоні вимог законів, які регулюють обіг зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів. За її результатами виявлено низку порушень у сфері дозвільних процедур.

Зокрема, встановлено численні випадки використання громадянами зброї на підставі дозволів, у яких закінчився термін дії, а також особами, які раніше притягувалися до адміністративної відповідальності. Для прикладу, з’ясувалося, що мають дозвіл на носіння та використання травматичної зброї та спецзасобів 17 членів одного із громадських формувань Сарненського району з охорони громадського порядку, які притягувалися до відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень.

Наведене свідчить про недостатній контроль органами внутрішніх справ за видачею дозволів на придбання, зберігання, носіння і використання громадянами зброї, а також своєчасною реєстрацією та зняттям її з обліку.

Виявлено також порушення у діяльності органів охорони здоров’я.

Зокрема, Здолбунівською центральною районною лікарнею без документального підтвердження відсутності у людей наркологічного або психічного захворювань видано в цьому році 17 медичних довідок для отримання у подальшому дозволів на зберігання та носіння зброї.

Крім того з’ясовано, що при видачі відповідних довідок медзаклади області діяли на підставі наказу управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації, який ще у 2012 році втратив чинність. Проте посадові особи зазначеного управління, на яких законодавством покладено здійснення контрольних повноважень на вказаному напрямі, не вжили заходів до пролонгування строку його дії.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Нагадаємо, нещодавно у Здолбунівській ЦРЛ місцевою прокуратурою були виявлені і так давно всім відомі факти стягування “добровільно-примусових внесків за встановленими тарифами”.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети