Здолбунівська команда взяла участь у школі молодіжних просторів

35 учасників з 12 громад України 21-25 червня у м. Київ взяли участь у заході «Школа для команд молодіжних просторів», організований Радою міжнародних досліджень та обмінів (IREX).
Здолбунівську команду представляли Мокрик Микола (Здолбунівська бібілотека для дітей та юнацтва), Орлова Марія (Здолбунівська міська рада) та Гальчина Дарина (Здолбунівська ЗОШ №5).
Марія Орлова (учасниця): «Дуже цікаве навчання, особливо в умовах дії Закону України «Про основні засади молодіжної політики» прийнятого нещодавно 27 квітня 2021 року, який ввів певні новації у молодіжній роботі, в тому числі і у сфері Розвитку інфраструктури: молодіжних центрів та молодіжних працівників. Здолбунівська громада завжди відкрита, інновативна і готова підтримувати молодь. Тому я дуже рада, що здолбунівська молодь отримає такий Молодіжний простір в рамках проекту МолодьТУТ програми Мріємо та Діємо.
Для мене цікавим також був досвід створення молодіжних центрів в ЄС та США, визначені + і – різних організаційних форм діяльності Молодіжних Центрів, форми та методи роботи з молоддю у молодіжному центрі. Вчилися підбирати нові методи, заходи та інструменти включення молоді до активної позиції. Особливо запам’ятався історичний момент підходу до Молодіжної політики від “проблемної” молоді до молоді як цінність та ефективної молодіжної політики, розглянули моменти як уникнути негативних наслідків, на прикладі Молодіжних Центрів Фінляндії.
Круто було відівідати і Всеукраїнський Молодіжний Центр, а також першими дізнатися про всеукраїнське дослідження проблем молоді”
А поки кипить робота над просторами, для Здолбунівської молоді влаштовуємо тренінги та інші цікаві події , наприклад, “Медіаграмотне літо” (https://bit.ly/3dfv5Mz) та “Всі різні – всі свої” (https://bit.ly/3h63Zsh). Стежити за тим, що відбувається в громадах можна за хештегами #авційгромаді та #ащовгромадах
#МолодьТУТ Мріємо та діємо


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети