Здолбунівська команда розпочала півторарічній шлях до Демократичної школи

Команда ЗОШ№5 м.Здолбунова, єдина з Рівненської області, яка була відібрана, до півторарічної програми третього кола. До складу команди увійшли директор школи Жанна Рудик, вчитель школи Людмила Салюк, мама учнів Ольга Бондар, представник громади Микола Орлов.

Впродовж 17-20 лютого 32 учасники тренінгу опановували виміри демократичної школи та розвивали компетентності для культури демократії.

Слід відмітити професійну роботу тренерів, серед яких були і представники Рівненщини: Оксана Салівончик, Володимир Зиль, В’ячеслав Долід та продуману програму тренінгу.

Тепер команди роз’їхалися по домівках і мають скласти план реалізації почутого, побаченого  у своїх школах

Принагідно, команда ЗОШ№5 запрошує всіх бажаючих батьків учнів, представників громади міста до спільної реалізації спільно намічених кроків щодо демократизації школи, активізації її учнів, підвищення інноваційних можливостей вчителів та адміністрації. Основні положення програми будуть презентовані на педраді у школі та оприлюднені на сторінках ЗС.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети