Здолбунівська громада виграла грантовий конкурс для покращення здоров’я мешканців

Одним із пріоритетів нової Здолбунівської влади було оголошено “Здорова громада”, тому конкурси, можливості на відповідну тематику в полі зору проектного  відділу Здолбунівської міської ради. Вчора відбувся візит представників проекту до Здолбунова.

Як повідомляє керівник цього відділу Марія Орлова:

Наша громада відібрана до 20 громад для участі в Україно-швейцарському проєкті “Діємо для Здоров’я”.
В рамках проєкту “Діємо для Здоров’я” має пройти опитування наших мешканців, яке покликане допомогти розробити ефективні програми для профілактики неінфекційних захворювань у нашій громаді. Опитування проводиться онлайн.
Будемо щиро вдячні за кілька хвилин Вашої уваги, це дозволить зробити нашу громаду більш здоровшою. Анкета є анонімною, не потрібно зазначати ім’я, прізвище, або контактні дані. Також будемо вдячні за поширення анкети опитування серед своїх колег, знайомих, залучайте і старостинські округи громади.
П.С. Україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я» — це чотирирічний проєкт (листопад 2020 року — листопад 2024 року), який реалізується в 5 областях і 20 громадах, в тому числі і в Здолбунівській громаді, який має на меті зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності, а також підвищити тривалість життя чоловіків та жінок шляхом запровадження інтегрованого підходу до профілактики, лікування та контролю неінфекційних захворювань.
Проєкт реалізується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC). Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети