Здолбунівська громада виборола 2 млн.грн на оновлення ЦНАПу

Здолбунівська територіальна громада незабаром буде мати модернізований, а швидше новий ЦНАП, оскільки він де факто вже буде знаходитися в іншому приміщенні, а саме в міській раді на першому поверсі з окремим входом! До того ж з новими робочими місцями і меблями. Все як і прогнозував міський голова, коли у своєму відеозверненні розказував про перенесення сесійної зали районної ради та вивільнення місця під майбутній Центр надання адмінпослуг.

Злагоджена робота керівниці ЦНАПу Світлани Муляр, проектантів-розробників модернізованого ЦНАПу на 22 робочих місця, відділу проектної діяльності, розвитку та міжнародного співробітництва (Марія Орлова, Наталія Парійчук), міського голови та зама дали свій результат.

Відповідно до протоколів з відбору об’єктів, фінансування яких здійснюватиметься за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг комісією при Міністерстві цифрової трансформації України Здолбунівська громада увійшла в перелік громад, які в цьому році отримають державну субвенцію на будівництво ЦНАПів. Наша громада отримає субвенції на реконструкцію приміщення у сумі 1 530 125 тис. грн та закупівлю нових меблів та техніки, необхідної для ефективного надання громадянам адміністративних послуг у сумі 475 тис. грн.

Таким чином Здолбунівська громада вчиться використовувати МОЖЛИВОСТІ і використовує їх.

П.С а могла це робити ще 5 років тому, якби створили ОТГ раніше…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети