Здолбунівська громада посилює свою спроможність завдяки міжнародним партнерам

Завдяки ефективній роботі відділу проектної діяльності, розвитку та міжнародної співпраці (керівник М.Орлова), підписаним угодам та меморандумам про співпрацю Здолбунівським міським головою В.Сухляком до громади регулярно надходить допомога на посилення спроможності громади реагувати на виклики, покращувати надання послуг. Так,

Здолбунівський ЦНАП отримав техніку, котра дасть змогу скоротити час обслуговування жителів громади.
Як зазначають фахівці ЦНАПу, нові ноутбуки та багатофункціональні пристрої (принтер+сканер) спростять процес надання адмінпослуг.
А підприємства, що обслуговують критична інфраструктуру громади поповнилися генераторами, мотопомпами, бензопилами та подовжувачами. Усе це обладнання застосовуватиметься для підтримки життєзабезпечення громади.
Місцева влада дякує за підтримку Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування «ГОВЕРЛА»!


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети