Здолбунівська громада перейшла у жовту зону

У Здолбунівській громаді спостерігається стабілізація епідемічної ситуації, зменшується кількість захворювань на коронавірусну інфекцію в порівняні з минулими тижнями. Тому, від 07 грудня 2021 в громаді встановлено 🟡“жовтий”🟡 рівень епідемічної небезпеки.
При запровадженні жовтого рівня епідеміологічної небезпеки діятимуть наступні обмеження:
🟨Заборонено робота закладів освіти, в яких вакциновано принаймні однією дозою менше 100% співробітників;
🟨проведення масових заходів, за виключенням атестації здобувачів освіти;
робота кінотеатрів, театрів та інших закладів культури;
🟨робота закладів громадського харчування, окрім замовлень на виніс та доставки;
🟨робота спортзалів, басейнів;
діяльність закладів із розміщення, окрім готелів, санаторних і соціальних закладів;
🟨міжобласні та міжнародні перевезення.
🟩Всі ці правила скасовуються якщо усі працівники та відвідувачі матимуть один із документів: жовтий» COVID-сертифікат (чинний 30 днів), «зелений» COVID-сертифікат, міжнародне свідоцтво про вакцинацію, іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, негативний результат ПЛР (чинний 72 години), сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів) – повідомляє Здолбунівська міська рада.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети