Здолбунівська громада перемогла у конкурсі проектів “Діємо для здоров’я”

Одним із пріоритетів нової Здолбунівської влади було оголошено “Здорова громада”, тому конкурси, можливості на відповідну тематику в полі зору проектного відділу Здолбунівської міської ради. Сьогодні надійшов електронний лист із приємною інформацією – обидва етапи відбору позаду і наша громада в числі 20 переможців проекту “Діємо для здоров’я”!

Нагадаємо:

Проєкт «Діємо для здоров’я» запрошував до співпраці команди однодумців, які прагнуть зробити свої громади більш здоровими, покращити надання медичних послуг у закладах первинної медичної допомоги та створити здоровий освітній простір у закладах загальної середньої освіти. Усі зацікавлені команди можуть взяти участь у конкурсі, за результатами якого будуть обрані 20 територіальних громад з 5 пілотних областей (по 4 територіальні громади у кожній області), які впродовж 4 років співпрацюватимуть з проєктом «Діємо для здоров’я» для запровадження і підтримки заходів з громадського здоров’я у своїх громадах.

Громади-переможці конкурсу отримають фінансування для впровадження проєктів у сфері громадського здоров’я (обсягом до 15 тис. швейцарських франків). (прим. ЗС 1 шв.фр = 30 грн)

Переваги участі територіальних громад у проєкті «Діємо до здоров’я»

⮚      Громади, які стануть учасниками проєкту будуть мати можливість пройти навчання та взяти участь у заходах, організованих в рамках проєкту, долучитися до оцінки ситуації з наданням послуг з профілактики та контролю НІЗ у громаді. Представники системи освіти, медицини, громадського сектору отримають можливість професійного зростання у сфері громадського здоров’я та здобудуть навички роботи в команді. Управлінці дізнаються про найбільш дієві заходи для створення здорового середовища у громаді і способи заохотити мешканців громади жити більш здоровим життям.

⮚      Заклади надання первинної медичної допомоги зможуть оцінити та покращити свої послуги з контролю та профілактики неінфекційних захворювань; лікарі і медсестери закладів зможуть пройти навчання та отримати сучасні матеріали для ефективного консультування з НІЗ і проведення профілактичної роботи серед мешканців громади; навчаться надавати послуги, орієнтовані на потреби своїх пацієнтів.

⮚      Команди закладів освіти (вчителі, медики, працівники їдалень, управлінці) зможуть оцінити шкільне середовище за методикою “Індекс здоров’я школи” та розробити план заходів для покращення здоров’я учнів та вчителів, пройти навчання і отримати підтримку для створення безпечного, інклюзивного і здорового освітнього простору, покращити якість шкільного харчування, отримати сучасні інтерактивні матеріали для навчання школярів з питань здорового харчування, рухової активності та психологічного благополуччя.

⮚      За допомогою експертів проєкту учасники від громад зможуть визначити пріоритети, розробити план дій для покращення надання первинної медичної допомоги, зміни поведінки мешканців громади, залучати місцевих лідерів до розробки та впровадження програм з профілактики та контролю НІЗ.

 Конкурсний відбір відбуватиметься у два етапи:

1) Відбір громад за результатами подачі аплікаційної форми. Аплікаційна форма складається з заповненої онлайн анкети та мотиваційного листа (додається окремим файлом), стратегії розвитку громади (за наявності, подається окремим файлом).

2) Візит представників проєкту «Діємо до здоров’я» та Західноукраїнського ресурсного центру в громаду.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети