Здолбунівська громада перемогла у конкурсі «Civic tech – інструмент якісної взаємодії»

Як повідомили організатори конкурсу:
🙏Дякуємо всім громадам, які виявили своє бажання і подали заявки на участь. А вас аж 1️⃣8️⃣7️⃣!!! Дуже раді, що тема проєкту, яку ми обрали, є актуальною і цікавою для вас!
✅Наразі переходимо до етапу відбору переможців. Це 30 громад України із населенням до 50 000 осіб.
Ми розуміємо, що через обмеження кількості учасників відбір пройдуть не всі заявники, проте цінуємо кожного, хто проявив своє бажання долучитися до проєкту і готуємо також окремий захід для всіх учасників відбору за участю представників Фонд Східна Європа!
Сьогодні офіс Здолбунівської міської ради отримав повідомлення, що в число цих 30 громад увійшла і Здолбунівська!
Нагадаємо: в Україні створено багато інноваційних інструментів civic tech, які спрощують залучення громадськості до діалогу як в середині спільнот, так і з місцевою владою, а також залучають громадян до вирішення актуальних проблем місцевого чи національного значення – Відкрите містоЕлектронні консультаціїМісцеві петиціїГромадський бюджет“СВОЇ чатбот твого міста”, тощо.
Тому задля розвитку та поширення таких ініціатив в українських громадах був розпочатий проєкт «Civic tech – інструмент якісної взаємодії».
Що пропонує цей проєкт?
  • Впровадження інструментів civic tech в 30 малих громадах (до 50 000 жителів);
  • Підвищення обізнаності та залученості громадськості до використання інструментів civic tech у вибраних громадах;
  • Напрацювання та поширення кращих практик використання інструментів civic tech на інші громади.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети