Здолбунівська громада отримала від партнерів необхідні засоби для ліквідації надзвичайних ситуацій

Здолбунівська громада сьогодні отримала 100 нових вогнегасників, мотопомпу, 10 бензопил, а також 3, 10, 20, та 50-метрові подовжувачі.
👏Проєкт «Говерла» в дії! – повідомляє Здолбунівський міський голова Владислав Сухляк.
✅Обладнання, яке наші партнери надали задля посилення спроможності громад для реагування на надзвичайні ситуації, буде розподілено між закладами гуманітарної сфери, а також між комунальними підприємствами нашої громади.
Протипожежні засоби ми отримали в рамках проєкту «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»)
🤝Щиро дякуємо партнерам за співпрацю!
Нагадаємо Здолбунівська громада цьогоріч відібрана до великої програми підтримки та розвитку Говерла, завдяки якісно підготовленій заявці, відібраним проектам для їх спільної реалізації із партнерами.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети