Здолбунівська дорожня розв’язка – три П

І три П – це не Професіоналізм, Партіотизм і Порядність, а Повний Піар Провал

Жителі і не тільки вони, не добирають вже слів, характеризуючи те, що будується на розі вулиць Шевченка, Шкільна, Паркова. Як будується, скільки будується. Під “роздачу” потрапляють і політики, які сфоткалися біля того кільця, і це вже не вперше, коли голові РДА насипають “на горіхі” за міські питання. З однієї сторони дуже класно міському голові коли за його прорахунки розраховуються інші, з другої сторони Здолбунів – теж частина району. До того ж замовником робіт є не міська рада.

Отже, розв’язка. Як ми і передбачали перетворилася на довгобуд. Що там будується ні міська рада, ні замовник ні підрядник публічно не вважали за потрібне пояснити здолбунівчанам. Ескіз проекту не представлений. Терпіть, потім побачите.

На напівзбудованому кільці повним ходом ганяють автолюбителі. Прямо під камерами відеоспостереження. Щодня. Для чого виділялися гроші на ці камери, де та поліція, де ті представники замовника із своїми надійними загородженнями, скаргами до поліції.

За такий тривалий час будівництва кільця і клумбочок в яких буде легше заплутатись ніж розплутатись, розбита вщент дорога по якій був об’їзд біля церкви. На початок РЕМОНТУ вже тієї вулиці депутати з ГОЛОСУ, без проектної документації, без обрахунків  виділили півмільйона грошей (зняли до речі з ремонту вулиці Стуса) і невідомо скільки потрібно буде ще. Невідомо! Це така додаткова плата за такий ремонт частини міста яка стала заблокованою. Чому 500, а не 200 не 800? На око. Система планування і прогнозування, все як вчили.

За всі роботи, поки що і досі виділено лише 800 тис.грн+на ПКД. Із необхідних 3,5 мільйонів. Зверніть увагу – замовник департамент ОДА, а платить місто! Звідки взяти решту. Ті панове, що фоткались біля кільця допоможуть? А якщо допоможуть то кому? Тим, хто так “ефективно” працює, планує, виконує обіцяне вчасно?

Якість робіт завершеного кільця можна буде оцінити після завершення ремонту, однак ВСІ здолбунівчани мають можливість ЩОДЕННО бачити ЯК і що там робиться. Від люків до бордюр, від укатки асфальту до пониження бордюр для облаштування переходів. І як пише 17 річна Патриція, що гостює у своєї бабусі у Здолбунові – очі болять щодня спостерігати за цим.

Чому саме українка, яка нині живе у Польщі написала цей пост у ФБ. Ми думаємо тому,  що вона вже не розуміє, як на ТАКЕ можна спокійно реагувати і біля такого фотографуватись з посмішкою, а не з подивом. Чому не чергує там поліція допоки не виловить всіх порушників, чому не днює і ночує замовник будівництва і не контролює його хід, чому воно так довго робиться і чому нічого не пояснює ніхто здолбунівчанам.

НАГАДАЄМО: замовником робіт є ОБЛАСТЬ – департамент ОДА, а отже вони і ПРИЙМАТИМУТЬ роботи, хоч роботи виконуються в місті, термін виконання, вартість робіт ми писали тут.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети