Здолбунівська дітвора найкраще малює міліціонерів-залізничників

В Управлінні МВС України на Львівській залізниці відбулося нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку «Працівник транспортної міліції очима дитини». Проведення даного заходу приурочено Дню міліції України. За умовами конкурсу, юні таланти мали створити творчі роботи, що відображають їхнє уявлення про транспортну міліцію.

Виставка дитячих малюнків була розміщена у холі приміщення Управління МВС України на Львівській залізниці. Вона дозволила зрозуміти, яка різнопланова дитяча творчість.

Роботи були виконані в різноманітних техніках (олівець, фломастер, акварель, гуаш, пастель, аплікація). Як зізналися члени журі (у його складі були представники транспортної міліції, член спілки художників України, представник відділу освіти, ветерани), завдання перед ними стояло складне – оцінити творчі роботи дітей. Після численних обговорень вибір було зроблено. Журі вирішило, що призових місць буде 6, а не 3.

Пам’ятні подарунки та призи переможцям вручили перший заступник начальника–начальник слідчого відділу полковник міліції Михайло Заставний та заступник начальника – начальник кримінальної міліції підполковник міліції Михайло Шаповал.

Перше місце отримав Назар Федорина (лінійний відділ на станції Стрий), 2-місце Ірина Ільїна (лінійний відділ на станції Здолбунів) та Валерія Кардаш (лінійний відділ на станції Львів), 3-місце Вікторія Климчук (лінійний відділ на станції Здолбунів), Діана Теліга (лінійний відділ на станції Рівне), Святослав Супрун (Управління).

Також були вручені призи переможцям у номінаціях «Пропаганда травматизму на залізниці» Віталій Ільницький (лінійний відділ на станції Львів) та Ольга Лескович (лінійний відділ на станції Стрий). «Охорона громадського порядку на залізничному транспорті» – Володимир Вітко (лінійний відділ на станції Львів) та Тетяна Валівко (лінійний відділ на станції Тернопіль).

Щоб не залишити поза увагою дітей, які не отримали призових місць, правоохоронці вирішили заохотити приємних сюрпризом.

Кожній дитині було надано квиток із солодким подаруночком, у Львівський палац залізничників, де традиційно відбувається улюблене дійство дітвори, присвячене Святому Миколаю, щедрому на подарунки та дива.

Підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниціВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети