Здолбунівська ДАІ проводить профілактику порушень біля залізничних переїздів

переїзд у Здолбунові (1)З метою посилення дисципліни водіїв транспортних засобів та інших учасників дорожнього руху під час руху через залізничні переїзди з 20 червня по 10 липня 2014 року Державтоінспекція Рівненщини проводить комплекс профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті „Увага! Залізничний переїзд”.

У рамках проведення вищевказаних заходів, працівники ДАІ  перевіряють дотримання водіями та пішоходами правил проїзду залізничних переїздів та документують допущені порушення. Крім цього, перевіряють справність переїзної сигналізації, експлуатаційний стан шлагбаумів, зовнішнього освітлення, покриття проїзної частини підходів автомобільних доріг до переїздів, технічних засобів організації дорожнього руху тощо.

Так, 4 липня, поблизу одного з залізничних переїздів в місті Здолбунів, інспектори ДАІ проводили з водіями профілактичні бесіди щодо дотримання Правил дорожнього руху, а також звертали увагу на безпечну поведінку на переїздах. В свою чергу водії-порушники сприймали спілкування з інспекторами ДАІ серйозно та обіцяли бути уважними і не порушувати правил.

Найпоширенішими видами порушень Правил дорожнього руху при проїзді залізничних переїздів є:

– проїзд залізничного переїзду на заборонений сигнал світлофора та при працюючій звуковій сигналізації на переїзді, рух через переїзд при закритому шлагбаумі, невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини, здійснення обгону на переїздах, −  розповідає начальник ВДАІ з обслуговування Здолбунівського району Олександр Роговський. − Водії, нехтуючи безпекою дорожнього руху, грубо порушують правила проїзду залізнично-дорожніх переїздів, незважаючи на те, що неуважність та самовпевненість може коштувати життя.переїзд у Здолбунові (2)

У ході проведення комплексу профілактичних заходів підрозділами Державтоінспекції області було виявлено та задокументовано 58 фактів порушень правил проїзду залізничних переїздів.

 Прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети