Здолбунівська адміністрація виграла історичний міжнародний грант на користь місцевим рятувальникам

Коментує голова Здолбуніської РДА Сергій Кондрачук:

Я хочу розвінчати міф про те, що влада здатна лише перерозподіляти наявний фінансовий ресурс (податки) місцевої громади та не здатна знаходити додаткові джерела.
Щойно ми разом начальником Здолбунівського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області Денис Гринюк та очільником управління промисловості Здолбунівської РДА Олександр Іванюк повернулися з Республіки Польща, де перебували з робочим візитом.

І приїхали ми не з порожніми руками, а привезли інвентар та спеціалізоване обладнання для 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Здолбунів. А усе завдяки тому, що ЗДОЛБУНІВСЬКА РДА ВПЕРШЕ ЗА ЧАС СВОГО ІСНУВАННЯ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ. Мова йде про грантовий конкурс Фонду міжнародної солідарності (м. Варшава).
У грошовому еквіваленті сума, «заведена» в район, перевищує 800 тис.грн. Для рятувальників Здолбунівщини ми доставили по двадцять надсучасних шоломів, комплектів спеціального одягу, пар взуття (до речі, підібраних за розмірами наших рятувальників), а також потужний квадрокоптер останніх моделей, два дизельгенератори, дві бензопили, ліхтарі. Це той випадок, коли пророблена робота з міжнародними партнерами приносить конкретний результат на користь громади.
Я хочу щиро подякувати усім тим, завдяки кому ця перемога стала можливою. Це Микола Орлов (Mykola Orlov), який фактично став «батьком» цього проекту, адже, ще працюючи у Здолбунівській РДА, «помітив» сам проект та займався його куруванням.

Дякую своєму першому заступнику Леонід Власюк який теж «вів» написання проекту. Його не вдалося б реалізувати без нашого управління промисловості, інфраструктури та АПК на чолі з Олександр Іванюк. Безпосередньо «творила» проект, причому, різними мовами, Victoria Romanovska Klus, яка наразі уже не працює в райдержадміністрації. Звісно, цієї перемоги не було б і без наших місцевих рятувальників – очільника Здолбунівського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області Денис Гринюк і начальника ДПРЧ-18 ГУ ДСНС України у Рівненській області Олега Голодька.

Окреме спасибі всім учасникам проекту з польського боку, зокрема співробітнику Фонду міжнародної солідарності Monika Ołów. Адже наша вчорашня зустріч з польськими партерами у Варшаві була вже не першою. На початку березня цього року наші польські друзі приїздили на Здолбунівщину, і ми мали змогу обговорити всі деталі проекту та отримання обладнання й інвентарю.

Окреме величезне спасибі за сприяння в реалізації проекту та організації поїздки до Варшави начальнику ГУ ДСНС України у Рівненській області Сергій Крук та голові Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.
Сьогодні інвентар уже на Здолбунівщині. Вручимо його нашим рятувальників в офіційній обстановці найближчим часом після розмитнення. І якщо те, що ми сьогодні привезли, збереже життя чи здоров’я хоч одному нашому рятувальнику чи земляку, який потрапив у халепу, то наші старання не були марними!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети