Здолбунівщина: вечір 21 квітня +3 уражених

Станом на вечір 21 квітня на Рівненщині підтверджено 12 нових випадків захворювання на COVID-19.
Це:
4 мешканці з м. Рівне;
3 із Здолбунівського району (1 з м. Здолбунів та 2 з с.Здовбиця);
2 з Радивилівського району (1 з м.Радивилів, 1 з с.Дубини);
1 з смт Млинів;
2 з Березнівського району (по одному з м.Березне та с.Богуші).
Вік хворих від 18 до 73 років.
Таким чином на Рівненщині зареєстровано 353 випадки захворювання на COVID-19. З них 11 летальних і 23 одужавших. Сьогодні з Рівненської міської лікарні виписали ще 2-х пацієнтів, в яких ПЛР-методом підтвердили відсутність коронавірусу. Це чоловік 73 років з Рівненського району (с.Біла Криниця) та жінка 64 років з Рівного.
Наразі на перевірці в Рівненському обласному лабораторному центрі 80 зразків.
Уряд планує продовжити карантинні заходи. Адже пікового періоду захворюваності на коронавірус ще не було. Він очікується на початку травня. Разом з тим, розглядають різні можливості пом’якшення карантину.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети