Здолбунівщина передвиборча, частина 3

Попередня частина за посиланням: http://zdolbunivcity.net/zdolbunivshchyna-peredvyborcha-chastyna-2/

Тиждень без наїздів-так можна назвати політичний тиждень, що минає. Це, насправді радує, бо хочеться боротьби ідей, команд, переконань.

Мізоцька ОТГ. Тут досі, крім команди “бунтівників” навколо Руслана Власюка і Ко більше ніхто так і не зголошується. Попри те, що в цьому регіону є цілком “шкурні” інтереси нинішніх політиків та голосні заяви, що хтось комусь тут заважав лікарню розвивати, села піднімати і ще багато чого. Ось тільки як пішли, ті хто “заважав” із влади, то чомусь все як було так і є, і крайнім немає кого назначити і відповідальність немає кому на себе взяти. Очікувалося кандидата від головного продуктового благодійника Мізоча, навіть прізвище ми називали, і ця кандидатура таки зявилася, але…не в Мізочі. Але часу ще заявити про себе є.

Здовбицька ОТГ. До речі, щодо назв в сомережах таких груп. От буде завтра створена та Здовбицька оТГ і захоче мати свою офіційну сторінку у ФБ, а тут бах і вже є така. І таких клонів по ФБ багато, особливо від того потерпають діючі ОТГ, бо люди губляться, не знаючи де офіційна інформація.

Обидві кандидатки, які заявляли, що хочуть балотуватися, не особливо активнічали. Проте п.Богдана Трофімюк (на фото з гітарою)провела разом із однодумцями паті на Палацах у Здовбиці, де мали змогу поговорити, поспівати. Ще бойовий листок про майбутню ОТГ та кандидатку рознесли по будинках Здовбиці. До речі, дуже пристойної якості і за змістом і за виконанням.

Не відомо, хто буде саме підтримувати п.Богдану надалі, але поки найбільше вклдаються в цю справу депутати від Самопомочі в районній раді від Здовбиці, тож сміливо можна припустити, що політичні дивіденди Юрія Шадого і Ко будуть намагатися перевести на п.Богдану. Цікавою буде позиціяч ЄС , адже саме підтримка цієї політсили (в минулому БПП) привела до посади нинішню голову. Ну і хто буде від Батьківщини. Інших протистоянь наразі не намічається. Слуги мовчать, За майбутнє навряд чи встигне докотитися до сільських ОТГ.

Здолбунівська ОТГ. А от до Здолбунова “За майбутнє” вже докотилися, та ще й основним складом…Аграрної партії. Так ось де панове Ліщинський, Андріюк, Кучерук, а ми ж то думали що в Мізочі) Саме Анатолій Ліщинський у відео з презентації офісу в Здолбунові названий кандидатом на пост мера. Цікавий поворот подій. Це ж відбирати голоси у…п.Олега Дацюка, а як же аграрно-свободівсько- бютівська дружба? Ух ти. Чекаємо ще і кандидата від Сили і честі з його “цікавою” групою підтримки і тоді точно можна говорити про якісь тенденції. Проте не слід забувати про варіант скинути голоси перед самим фіналом і відмовитися на користь єдиного провладного, але це за мудра  комбінація, як для нашого ЗДолбунова.

Кандидат від Голоса на цьому тижні більше запамятався на марші у Києві.

п.Олег Дацюк і надалі бє рекорди роблення того, чого до цього зроду не робив у таких масштабах. Всі висловлювання відточені, фб рясніє у привітаннях, повідомленнях про зустрічі, фотографіях, фотоквест проводиться, батюшки в гості приїздять, арт обєкт на перехресті Незалежності – Хмельницького будується. Шкода карантин на дворі багато народу не назбирується і той самий ключовий день міста при вмілому дирегування, поки що, чинного мера може не стати кульмінацією всенародної любові до кандидата. Але все що робиться у публічній площині виглядає симпатично.

А про індивідуальні і колективні зустрічі із підприємцями, керівниками установ, організацій та їх наслідки і тональність спілкування то хто ж вам розкаже і фото покаже. То вже інша сторона перегонів. І вона теж матиме свої наслідки. От тільки чи такі, на які розраховують кандидати?

Кандидат – інтрига, який досі не заявив про свої наміри, окрім реклами по місту, теж активний у ФБ, фото, привітання, відвідування притулку, робота із скаргами від жителів краю. Пости п.Владислава Сухляка можливо і менш “прилизані” ніж у п.Олега проте знаходять жвавий відгук  у читачів, є вже свою група активних коментаторів, які знають все про все і підтримують в усьому). Але про що точно не сумніваємося, це те, що людина самостійно веде свій акаунт, відписується, має багато архівних матеріалів, фото, відео, якими аргументовано відповідає. Та все ж політична інтрига триває. Чи буде Владислав Сухляк (на фото) – кандидатом на посаду міського голови і чи буде це від ЄС, де чільні позиції мають Сергій Кондрачук, Василь Тимощук, Олександр Дехтярчук, які на парламентській кампанії працювали паралельними курсами. Хоча досвід виборів у Здолбунові на посаду мера показує, що головне прізвище і адмінресурс. Чи вдасться цього разу знайти інший рецепт успіху?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети