Здолбунівщина передвиборча, частина 2

Початок за посиланням: https://zdolbunivcity.net/zdolbunivski-kandydaty-pershi-zgholoshennia-na-vybory/

Звичайно, в період коли ще ніхто нікуди не висунутий не уникнути здогадок, приватних розмов і думок для того щоб з’ясувати які політичні розклади і пасьянси складаються перед спринтерським осіннім забігом.

Політичні партії мовчать, хоча активно спілкуються і визначаються із своїми кандидатами. Починаючи від обласних центрів, кандидатів на мера рівного та депутатів обласної ради, далі йдуть претенденти на райцентрівські нинішні міста, до інших депутатів райрад, міськрад руки ще мало в  кого дійшли.

Активність в перемовинах, в основному кулуарних, проявляють команди «Слуга народу», «За майбутнє», «Батьківщина», «Європейська солідарність», «Голос», «Сила і честь»

В наших трьох майбутніх ОТГ ситуація нині виглядає так (порівняно з оглядом минулого тижня):

Мізоцька ОТГ: публічну активність проявляє поки що лише група п.Руслана Власюка, яка і є тією єдиною альтернативою нинішньому порядку речей і саме головне, яка не виникла за 2 місяці до виборів. Відбулася зустріч ініціативної групи із жителями с.Буща, почав налагоджуватися процес комунікацій і як бачимо не лише у самому Мізочі. В той же час  в розмовах виникло прізвище ще одного претендента п.Анатолія Ліщинського, який нині опікується терцентром у цій місцевості. Партії, які наближені до нинішніх очільників області як на 3 так і на 6 поверхах, а це «Сила і честь» і «Слуга народу», не виключено що підтримають його кандидатуру, чи хтось із них.

Здовбицька ОТГ: тут був тиждень затишшя. П.Богдана Трофімюк зі Здовбиці обмежилася лише приватними дописами, активностей не було помічено, п.Тетяна Тимощук і колежанки зі школи розмістили два дописи про ремонти у школі. Одна дописувачка сфотографувала агітацію п.Тетяни в громадському транспорті і запитує чи це є законно. Нових прізвищ на обрії не виникло. Попри очікування висунення когось із очільників нинішніх сільрад, жоден із них ні публічно ні кулуарно цього не висловив. Проте несподіванно масла у вогонь  підлила публікація  4 влади: https://4vlada.com/nedobrovilne-ob-iednannia-istoriia-stvorennia-odniiei-gromady-na-rivnenshchyni,  з якої стає зрозуміло, що нинішні голови Миротинської, Уїздецької, Урвенської сільрад проти  самої  ідеї  створення  та  існування  Здовбицької ОТГ. Тому  кандидатам  і особливо  майбутньому  переможцю  слід  звернути  увагу  на  це,  оскільки  очікувати  сприяння  розвитку  ОТГ  з такою   позицією від  таких  людей  напевне не варто.

Здолбунівська ОТГ: саме цікаве цього тижня розгорталося саме тут. Продовжує зашкалювати активність нинішнього голови райради п.Олега Дацюка, який і вирішує питання на фото з електриками у Копиткові, де головою однопартієць і ініціює фотоквести, які миттєво розносяться в інформаційному полі у підконтрольних соцмережевих групах, і звітує про 5 років роботи на посаді. Та все не щастить цим радісним постам і ініціативам, то «злі язики» згадають що ж зроблене, то питають, а ким зроблене, то запропонують розчин помішати під фото з відремонтованим приміщенням, щоб приналежність до того мати, то з’ясується що апарат крупним фоном на фото придбаний за директорства головного опонента п.Олега – Владислава Сухляка.

Попри відверту критику і звинувачення у присвоюванні чужих заслуг, хизуванні ліхтарями в гідропарку, які можливо його ж фірма і встановлювала (як пишуть коментатори у фб) є  і схвальні відгуки містян і навіть окремі виразні пости у підтримку п.Олега. Та все це у соцмережах, а у реальному житті тривають зустрічі, перемовини, прохання про підтримку і далеко не всі вони завершуються тим результатом на який очікує людина. Додає головняків і активність Владислава Сухляка у з’ясуванні порядку фінансування ринку по вул.8 Березня і дописи ображених підприємців з цього ж ринку, не завершилася справа із законним чи незаконним звільненням п.Владислава. Все це ще може «аукнутися» провладному кандидату, претенденту на отримання крісла голови з рук нинішнього мера, якому теж дуже  зручно буде щоб прийшла людина, яка « в курсі»😊

На фоні цих спроб реальної політики в міському масштабі, а не лише головування на сесіях райради, очікуваний кандидат-опонент таки тягне інтригу. По перше не відомо чи взагалі буде висуватися п.Владислав Сухляк, по друге від кого. Існують ймовірності від «За майбутнє», «Пропозиції» чи навіть «Сила і честь», яка раптом активізувалася на Рівненщині і значна частина Рівненських обласних політиків вже у ній, проте найбільш резонансним було би висування чи підтримка саме цього кандидата Європейською Солідарністю, яка має «свої рахунки» із Батьківщиною п. Дацюка в районі.

А поки ймовірний кандидат зустрічається із людьми, вітає зі святами і …посміхається! Побачені краєм ока результати соціології дають такий настрій. Та ще є одна подія.

Вже незабаром очікується поява ще одного кандидата, за якого вже, кажуть побили горщики, деякі підкилимні гравці та “бізнесмени з буремних 90х”, які ще нещодавно підтримувати збиралися кандидата від влади. Тепер  в них новий фаворит. Лояльний будівельник, управлінець, спеціаліст із бюджетних витрат та розподілу комунального майна :) – зовсім нещодавно керував здолбунівською РДА, правда закінчив так собі, не попрощавшись, та вирішив напевне, що про партію Регіонів вже всі забули тому саме час піти на мера. А як віддячувати прихильникам, цей ймовірний кандидат знає, не одним гектаром земельки для “садоводів”. Та і що таке стати журналістом і автором потрібної газетки яку правда самому ж треба ще і передплатити теж, сподіваємося не забули. Але нічого неможливого не має, 73% доведено.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети