Здолбунівщина знову “пролетіла” повз міжнародну грантову програму

жар птицаУ Рівному відбулася он-лайн нарада з відбору районів для участі в проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3» на 2014-2018 роки. У засіданні взяли участь старший програмний менеджер ПРООН в Україні Оксана Реміга, Міжнародний менеджер проекту Джейсінгх Сах, перший заступник голови облради

На конкурс, що був оголошений 29 вересня під час представлення третьої фази проекту з районів Рівненської області надійшло 15 заявок. Усі вони були проаналізовані в  центральному офісі Проекту за критеріями: рівень соціально-економічного благополуччя, стан розвитку соціальної інфраструктури, потенціал до впровадження методології проекту, готовність до співфінансування пропозицій громад тощо.

На основі визначених рейтингів конкурсна комісія обрала такі райони для участі у проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3»: Корецький, Володимирецький, Млинівський, Костопільський, Дубенський, Березнівський, Острозький та Демидівський. До резервного списку потрапити Рокитнівський, Гощанський та Радивилівський райони.

Наступний крок діяльності – встановлення партнерства на районному рівні шляхом підписання угод між Програмою розвитку ООН в Україні та районними органами влади, а також оголошення конкурсів з відбору сільських рад у 8-ми обраних районах Рівненщини.

Від ЗС: Ми зовсім не здивовані такому повідомленню, оскільки порушувати міжнародні угоди і розривати їх передчасно або взагалі ігнорувати такі можливості стали неприємною традицією здолбунівської влади. Хоча є приємні виключення але поки що це лише виключення, а не системна вдумлива робота сільських, міської, районної рад і адміністрацій. Не поспішає співпрацювати влада і з НГО, аналітичними, експертними середовищами краю. Можливо тоді результати були би кращими.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети