Здолбунівщина завершує приготування до зими

11На Здолбунівщині закінчуються останні роботи з підготовки до опалювального сезону. Як і минулого року, значну кількість об’єктів ми робимо за обласною програмою енергозбереження. Так, в Суємській ЗОШ І-ІІ ступенів встановлюється нова блочна котельня із твердопаливними котлами ( обласний бюджет – 219 тис. грн., районний – 330 тис. грн.). 12Повністю виправдали себе минулорічні заходи зі встановлення приладів обліку та регулюваня теплової енергії (у 2015-му було реконструйовано 8 систем теплопостачання по установах міста), адже ці роботи окупилися нам за 3 місяці. А тому було логічно продовжити вказані роботи і в цьому році. Таким чином, облік і регулювання встановлюємо у музичній школі по вул. Ясній (обласний бюджет – 66 тис. грн, районний – 28 тис. грн.), районній бібліотеці дітей та юнацтва (обласний бюджет – 65 тис. грн., районний – 28 тис. грн.), ДНЗ “Чебурашка” (обласний бюджет – 118 тис. грн., районний – 51 тис. грн.), міському будинку культури (обласний бюджет – 64 тис. грн., районний – 34 тис. грн.).
За кошти районного бюджету реконструюємо тепломережу в Мізоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. На фото видно, що існуюча тепломережа цієї зими просто не пережила б. 14 17Усі вищезазначені роботи мають бути завершені найближчими днями. Після чого скажемо, що район до зими готовий повністю.

Сергій КондрачукВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети