Здолбунівщина виграла левову частку проектів з енергоефективності

Сергій КондрачукСьогодні відвідав засідання колегії ОДА, де одним з питань розглядалося “Про проведення обласного конкурсу проектів з енергоефективності”. Загалом питання енергоефективності вважаю одним з ключових у своїй роботі. Але прагну тут використовувати особливий підхід: кожна копійка, яка витрачається з районного бюджету, має давати 2-3 копійки з інших бюджетів/джерел. З таким підходом лише по загальноосвітніх закладах плануємо в цьому році “спрацювати” по 14 об”єктах.результати району в конкурсах (2)

Так, за кошти Фонду регіонального розвитку (співвфінансування 90/10) плануємо зробити 3 об”єкти: 2 котельні на твердому паливі + фасад однієї ЗОШ (зазначу, що всього область відібрала 41 проект, з яких 4 – Здолбунівський район).

Також 2 котельні плануємо зробити за кошти “тридцятикілометрової зони ХАЕС”. Ще 3 котельні сільських шкіл плануємо здати в оренду інвесторам, які встановлять котельні, а нам продаватимуть тепло (в рази дешевше, ніж якби ми опалювали газом).результати району в конкурсах (1)

Що ж до обласного конкурсу енергоефективності (співфінансування 70/30), результати якого розглядалися сьогодні на обласній колегії в ОДА, то з 9 проектів, які ми подали на конкурс, комісія відібрала 6 проектів, з яких 5 – це освітянські об”єкти + районний будинок культури. Оскільки загалом комісією було відібрано 27 проектів зі всієї області, нашу частку – 6 об”єктів – вважаю непоганим показником. Тепер залишилося лише отримати фінансування, визначити підрядників та провести усі роботи.

Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської РДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети