. Здолунівщина - лідер злочинності | Здолбунів City

Здолбунівщина – улюблене місце злочинців

злодіякиПро це т.в.о. начальника Головного управління національної поліції у Рівненській області Сергій Максимов прозвітує обласним депутатам на наступному засіданні сесії. Відповідний проект рішення зі звітом п. Максимова вже є на сайті облради.
У звіті йдеться, що у 2015 році рівень злочинності в області збільшився із 86 злочинів на 10 тис. населення до 94. Зокрема, на 20% побільшало тяжких злочинів, проте правоохоронці висували підозру злочинцям тільки у 23% випадках (у 2014 році показник становив 39%).
Як зазначено у звіті, найбільший рівень злочинності в області незмінно — у Здолбунівському районі та у Рівному.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама