Здолбунівщина – улюблене місце злочинців

злодіякиПро це т.в.о. начальника Головного управління національної поліції у Рівненській області Сергій Максимов прозвітує обласним депутатам на наступному засіданні сесії. Відповідний проект рішення зі звітом п. Максимова вже є на сайті облради.
У звіті йдеться, що у 2015 році рівень злочинності в області збільшився із 86 злочинів на 10 тис. населення до 94. Зокрема, на 20% побільшало тяжких злочинів, проте правоохоронці висували підозру злочинцям тільки у 23% випадках (у 2014 році показник становив 39%).
Як зазначено у звіті, найбільший рівень злочинності в області незмінно — у Здолбунівському районі та у Рівному.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети