Здолбунівщина розводитиме чистопородних корів

Чотири рівненських підприємства отримали статус суб’єкта племінної справи у тваринництві. Це надає їм право розводити чистопородних тварин та продавати їх. Про це повідомляють на сайті департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА.
Відпер вирощуванням чистопородних тварин — української чорно-рябої молочної породи — займатимуться репродуктори-підприємства «Україна» — на Здолбунівщині та «Хлібороб» — на Дубровиччині.

Водночас ДП «Дослідне господарство «Тучинське» Науково-виробничого центру «СОЯ» Національної академії аграрних наук України» Гощанського району підтверджено статус — племінний завод з розведення абердино-ангуської породи.

Статус суб’єкта племінної справи також надано і підприємству «Рівнеплемсервіс» Рівненського району.

Загалом на Рівненщині працює 38 суб’єктів племінної справи у тваринництві, в тому числі — 22 племінні заводи та племінні репродуктори з розведення ВРХ, 4 племінні репродуктори з розведення свиней, по одному племінному репродуктору з розведення коней та птахів.

На Рівненщині функціонують 2 племінні підприємства, які займаються штучним осіменінням великої рогатої худоби. На Радивилівщині працює бджолорозплідник, а на Острожчині та Млинівщині — по одній племінній пасіці.

Крім того, в області діють 3 племінні репродуктори з рибництва. Зокрема, 2 підприємства у Дубенському та Радивилівському районах спеціалізуються на вирощуванні коропа, а рибне господарство, що у селі Святе на Здолбунівщині, — форелі райдужної.

Також в області працюють іподром та трендепо — установа, у якій займаються тренінгом та випробовуванням коней.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети