Здолбунівщина отримала нового прокурора

KalaurСьогодні прокурор Рівненської області Сергій Кубрак представив колективу прокуратури Здолбунівського району нового керівника.

Наказом Генерального прокурора України від 17.04.2014 на посаду прокурора Здолбунівського району призначено радника юстиції Олега Леонідовича Калаура.

Довідково: Олег Калаур народився 7 листопада 1980 року в місті Рівне. У 2003 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Я. Мудрого. Має 10-річний стаж роботи в органах прокуратури, зокрема, Волинської та Рівненської областей.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Від ЗС: Працював в Рівненській обласній прокуратурі старшим помічником прокурора, останнє місце роботи прокурор Сарненського району. На стіні у службовому кабінеті в м.Сарни мав бурштинову карту України, а на столі (див.фото) портрети очільників попереднього режиму Януковича і Пшонки. На новорічні свята 2014 року на  запрошення прокурора Сарненщини О.Л.Калаура  митрополит Анатолій разом із секретарем єпархії архімандритом Феофаном (Федюкевичем) наніс візит до працівників прокуратури. Як результат у прокурора з’явилась нова церковна нагорода на лацкані піджака на фоні все тієї ж фотографії Пшонки.kalaur_medal kalaur_pshonkaБатько Олега Калаура – Леонід Васильович, свого часу був заступником прокурора Рівненської області.

kalaur_batko

Стоїть прокурор з 2009 року на пільговій черзі для отримання житла у м.Рівне, а це значить що житла по документам власного немає, тому цілком можна очікувати на чергового квартирного колядника на Здолбунівщині.

Kalaur_gytlo

Нагадаємо, попередній прокурор Здолбунівщини Ігор Ольшанецький нині працює у Києві першим заступником начальника Головного управління захисту прав і свобод дітей. А його заступниця Олена Ходак – у Рівненській обласній прокуратурі. Так що Здолбунів – гарний трамплін для підвищення?!hodakВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети