. Здолбунівщина отримала нового прокурора | Здолбунів City

Здолбунівщина отримала нового прокурора

KalaurСьогодні прокурор Рівненської області Сергій Кубрак представив колективу прокуратури Здолбунівського району нового керівника.

Наказом Генерального прокурора України від 17.04.2014 на посаду прокурора Здолбунівського району призначено радника юстиції Олега Леонідовича Калаура.

Довідково: Олег Калаур народився 7 листопада 1980 року в місті Рівне. У 2003 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Я. Мудрого. Має 10-річний стаж роботи в органах прокуратури, зокрема, Волинської та Рівненської областей.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Від ЗС: Працював в Рівненській обласній прокуратурі старшим помічником прокурора, останнє місце роботи прокурор Сарненського району. На стіні у службовому кабінеті в м.Сарни мав бурштинову карту України, а на столі (див.фото) портрети очільників попереднього режиму Януковича і Пшонки. На новорічні свята 2014 року на  запрошення прокурора Сарненщини О.Л.Калаура  митрополит Анатолій разом із секретарем єпархії архімандритом Феофаном (Федюкевичем) наніс візит до працівників прокуратури. Як результат у прокурора з’явилась нова церковна нагорода на лацкані піджака на фоні все тієї ж фотографії Пшонки.kalaur_medal kalaur_pshonkaБатько Олега Калаура – Леонід Васильович, свого часу був заступником прокурора Рівненської області.

kalaur_batko

Стоїть прокурор з 2009 року на пільговій черзі для отримання житла у м.Рівне, а це значить що житла по документам власного немає, тому цілком можна очікувати на чергового квартирного колядника на Здолбунівщині.

Kalaur_gytlo

Нагадаємо, попередній прокурор Здолбунівщини Ігор Ольшанецький нині працює у Києві першим заступником начальника Головного управління захисту прав і свобод дітей. А його заступниця Олена Ходак – у Рівненській обласній прокуратурі. Так що Здолбунів – гарний трамплін для підвищення?!hodak

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Неповторимая

  Мда…те- же яйца только в профиль….. і хто мішае поставити на робочому столі РНЕАЛЬНО сімейне фото, а не члЕнів в квадраті…О!!! А може ці члЕни і е сімя?????

 • Юрій Миколайович

  З/С та редактори помічають тільки те, що хочуть побачити! Фото безпосередніх (тогочасних) керівників, як Держави так і відповідних відомств, наявні у кабінетах 99% керівників на місцях (наврядчи фото зроблено цього року), а якщо подивитися уважно, то навпроти нього стоїть (між ручками та статуеткою) подвійна фоторамка – думаю там СІМ’Я, якшо на те пішло! Облаштування кабінету та набожність – це особиста справа (там же не портрет Пшонки з бурштину, а УКРАЇНА) – тому ваш сарказм і висновки необгрунтовані! Вважаю, що потрібно дати час попрацювати, можливо, поспілкуватись, а потім лише робити певні висновки. Маю надію, що цей керівник прокуратури нашого району принесе користь та покаже себе з хорошої сторони. Як підприємець, який працює у рідному районі, щиро вірю, що не всі люди в погонах погані, нечесні, корисливі та непринципові! Вірю у світле майбутнє нашої держави, яке має грунтуватись на взаємоповазі та довірі один до одного.

  • Неповторимая

   А що це за мода, неважно коли було фото зроблено, ставити на робочому столі фото чужої людини- Пшонка і Янукович? Що за культ. Припустимо – це його ідоли. Вибачте, але на квартиру молодий здоровий не інвалід і не мати- одиночка МОЖЕ САМ ЗАРОБИТИ! Сплачуючи ту ж іпотеку з ЗП. При чому тут редактор. Це ж -УКРАЇНА. Ми всі надіемось ось вже вкотре, що новий віник по новому замітати буде. А нам, крім надії , більше нічого не залишилось…

   • Юрій Миколайович

    Шановна, “Неповторимая”, я не хотів образити Ваші почуття чи змініти Вашу думку (у кожного вона своя). Я хотів донести думку про те, що ми повинні надіятись і вірити в те,що “новий віник по новому замітати буде”, а не як старий і стертий! Далі по порядку: 1)Фото в кабінетах посадових і службових осіб це традиція вироблена часом (ще греки та римляни вішали портрети та ставили погруддя (бюсти) Цезаря, Арістотеля, Леніна, Шевченка, Бандери тощо), бо вони були лідерами, вдохновителями чи визначними діячами. Оскільки, “Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина” (ст.102 КУ), “Генеральний прокурор України — посадова особа, що очолює єдину централізовану систему прокуратури України. Генеральний прокурор України — найвища адміністративна посада Генеральної прокуратури України”, а Прокурор (лат. procurare — «розпоряджатися, піклуватися») — головний законний представник обвинувачення в країнах цивільного права з системою слідства або в країнах загального права (англ. common law), що прийняли змагальну систему – вважаю закономірним та логічним, що саме фото ПРЕЗИДЕНТА ТА ГЕНПРОКУРОРА (не маю на увазі Віті та Віті, але так склалося, що тоді вони були ними відповідно) повинні висіти в кабінеті районних та обласних прокурорів!Тому дуже Важливо коли було зроблено фото. Нарахунок квартири – там дуже велика кількість людей (не тільки прокурори) і якшо ЗАКОНОМ передбачена можливість держслужбовцям стати в чергу на отримання квартири, то треба бути геть дурним, щоб не скористатися даним ПРАВОМ. Інше питання було б, якби він отримав її вперед тих осіб які стоять там довгий час! Зараз не час зневіри в людях та цькування один на одного (будь то прокурори, міліція, податківці, депутатичи інші працівники держорганів)! Слава Україні!

  • Здолбунівсіті

   Ого, можна лише порадіти за обізнаність ПІДПРИЄМЦЯ району та вболівання за долю прокурора:) ЗС та редактори помічають все, тому збирають і друкують доступну із відкритих джерел інформацію, яку за наявними у статті посиланнями легко перевірити. маєте що додати: інфо, фото, думки-діліться. Дякуємо, що коментуєте.

   • Юрій Миколайович

    Це не вболівання, а надія на те, що даний чоловік буде кращим ніж “минулий”, а обізнаність справа набувна та вимушена:( На Ваш сайт заходжу вже давно – робите хорошу роботу – приємно шо хтось може висвітлювати проблеми і здобутки району (міста).

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама