. Здолбунівщина отримає на проекти більше 2 мільйонів | Здолбунів City

Здолбунівщина отримає на проекти більше 2 мільйонів

результати ФРРПідсумкове засідання конкурсної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку провели в прямому ефірі. Під час засідання відібрали 39 проектів для фінансування у 2015 році за рахунок коштів фонду регіонального розвитку на суму більше 110 мільйонів гривень.

До складу конкурсної комісії, окрім працівників облдержадміністрації, увійшли представники депутатського корпусу обласної ради, громадські активісти та експерти з питань будівництва. Всі вони оцінювали запропоновані районними адміністраціями проекти за декількома параметрами. А вже після підрахунку балів, які виставляли члени комісії кожному проекту, визначилися переможці.

Загалом на участь у конкурсі райони Рівненської області подали більше ста проектів. Під час попереднього відбору конкурсна комісія відібрала ті проекти, які мали повний пакет документів та відповідали вимогам фонду регіонального розвитку. Із більше ста запропонованих проектів відібрали 57.А за результатами оціночного рейтингу під час заключного етапу – 39 з них. Вони і будуть подані до Кабінету Міністрів України для погодження та фінансування.

До Києва поїдуть на погодження і чотири здолбунівських проекти із енергозбереження. Для цього потрібно виділити на позачерговій сесії райради співфінансування близько 250 тисяч і тоді 2,3 млн.грн з фонду регіонального розвитку потраплять до району на виконання цих проектів. Тижні роботи після семінару-практикуму з енергозбереження не минають даремно для Здолбунівщини і це радує.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Борис

  Краще напишіть як учора Здолбунівська районна влада приймала медичних працівників району, яким не виплачується заробітна плата і які вимушені іти у відпустки за власний рахунок. Це ж ваша найулюбленіша інформація. Чи зараз вже не вигідно таке писати?

  • Сергій Кондрачук

   “Яким не виплачується заробітна плата” – не правда.
   “Які вимушені іти у відпустки за власний рахунок” – дійсно, така ситуація мала місце у грудні минулого року. У цьому році такого не було.
   А загалом зустріч пройшла, як на мене, досить конструктивно. Мені важливо було почути думку працівників медичної галузі з окремих питань, а тому по закінченню зустрічі їм було роздано анкети, де вони відповіли на запитання: чи покращились їхні умови праці та матеріальне забезпечення після поділу медицини на первинну та вторинну ланки?; чи виграло від такої реформи населення? Відповідей “так”, що на перше, що на друге питання – лише декілька…

   • Вадим

    Дуже конструктивно: даємо тобі 1000 грн – маєш на них прожити, оплатити працівників і зробити ремонти. Якщо не справишся – знайдемо інших. Підхід, а отже мислення! не змінилися від часів яника.

 • Den-den

  Дивно ,що голова РДА ,кажуть,бувший медійник не спроможний (або вважає за недоцільне ) зробити хоч елементарні кроки до відкритості та інформативності в діяльності підпорядкованих йому адміністративно структур. Інформації на сайті РДА про коментовані події -НУЛЬ,

  • Здолбунівсіті

   А вам не все одно де коментувати. Манера у вас така своєрідна – одразу із висновками: немає тієї інформації що ВАм хочеть-не спроможний. Якщо є пропозиції то краще висловлювати їх і саме у такій формі – більше толку буде)

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама