Здолбунівщина: об’єднанню громад немає альтернатив

ГО ЗЕОН продовжує гарну традицію інформування жителів громади про реформу Децентралізації. Вже вийшов з друкарні другий спецвипуск «Здолбунівщина:  об’єднанню громад немає альтернатив», в якому можна ознайомитись з паспортом Здовбицької потенційної громади у форматі об’єднання Урвенської та Здовбицької сільських рад, інформація про втрачені можливості, які понесла громада “відтягуючи” процес децентралізації, а також окремі думки експертів щодо питання «Чому не створюються ОТГ у Здолбунівському районі?» з спростуванням п’яти основних міфів щодо об’єднання громад. Значна частина спецвипуску присвячена досвіду громад, які з перших уст діляться своїми досягненнями і реалізованими проектами. Цікавим є матеріал про старосту громади і чому без голови сільради село не пропаде.

29 серпня під час  громадських слуханнь щодо створення ОТГ у Здолбунові діяв за участі здолбунівських бібліотекарів інформаційний пункт. Усі учасники мали змогу ознайомитись з інформаційними матеріалами , в тому числі і з спецвипуском газети Здолбунів сіті на тему Децентралізація.

7 вересня в рамках заходу «В кожну хату» активісти ГО ЗЕОН та бібліотекарі м.Здолбунів та с.Гільча Друга сприяли, щоб даний спецвипуск потрапив до звичайних мешканців нашого краю.

Якщо ви не змогли отримати спецвипуск, але дуже бажаєте, вам необхідно звернутися до Здовбицької бібліотеки, сільських рад, Здолбунівської районної бібліотеки, а також  Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва.

Також  9 вересня, на День міста Здолбунів у жителів громади буде можливість отримати консультацію та інформаційні матеріали з питань Децентралізації, а також спецвипуск Здолбунівсіті біля приміщення Здолбунівська районна бібліотека для дітей та юнацтва, де діятиме пересувний консультаційний пункт “Моя громада мій добробут”. Також кожен матиме можливість поділитися з усіма “За що Я люблю Здолбунів?”

Чекаємо на зустріч!

Хочемо нагадати, що на Здолбунівщині з травня триває інформаційно-просвітницька кампанія з питань Децентралізації від Аналітичного центру розвитку міста “ЗЕОН” спільно з Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек “Моя громада мій добробут”.
Вже проведено ряд цікавих заходів: моделювання життя в громаді за допомогою гри “Світ громад”, демонстрація найкращих практик об’єднання громад, спілкування з експертами з питань Децентралізації, а також новий формат дискусій “Жива бібліотека” проведений в бібліотеках нашого району.

Якщо ви хочете долучитися до нашого проекту,  звертайтеся до Нас!

Координатори проекту:

Микола Мокрик, mokryk18@gmail.com, https://www.facebook.com/free.of.team

Марія Орлова, mariia5555@ukr.net, https://www.facebook.com/mariia.orlova

Заходи відбуваються в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування, в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети