Здолбунівщина – край цілющих водограїв

джерела здолбунівщиниЗдолбунівський район містить на своїх теренах 86 джерел, значна частина із яких лише своїм витоком із землі нагадує, що вони є. Знайти, розчистити, впорядкувати і насолоджуватись – таке завдання має поставити собі кожен сільський голова, селищний, директор школи, пошуковці, всі хто працюють із молоддю та і власне кожен сам для себе. Адже це наше багатство, воно поруч, це наша краса здоров’я і неоціненний скарб, порівняно з тими краями де за краплю води готові віддати багато що.

Презентація розвіданих, впорядкованих джерел – туристичної гордості району, відбудеться у неділю 27 вересня у здолбунівському будинку культури та 1 жовтня на колегії РДА та буде розміщена в мережі Інтернет.

Доповнено: не пройшло і доби, як на пошту ЗС вже почали надходити фото та інформація про джерела, які вже знайдені і впорядковані. До вашої уваги джерело у с.Копитків.

В   селі  Копитків  за  кошти  місцевого  бюджету  закінчено  реставрацію   та   благоустрій   джерела  «Котовиця» .  Збудовано  криницю, де  можна  набрати  для   вживання  питну   воду. Запрошуємо  всіх  бажаючих  напитись джерельної  води – йдеться у повідомленні.котовиця, копитків (2) котовиця, копитків (1) котовиця, копитків (4)котовиця, копитків (3)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети