Здолбунівщина бере на озброєння різні способи економії ресурсів

зустріч з НЕЦ (2)19 травня в приміщенні Здолбунівської райдержадміністрації відбулась зустріч представників Національного екологічного центру України (м.Київ) та громадської організації «Екоклуб» (м.Рівне) з представниками Здолбунівської райдержадміністрації та громадськості.
Зокрема, голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, заступник голови Микола Орлов, електромонтер ПАТ «Волинь-Цемент» Ігор Квачун, який розробив експерементальний зразок вітрогенератора, співкоординатор Волонтерського руху Здолбунівщини Андрій Орлов спільно із представниками Національного екологічного центру України Артуром Денисенком, Євгенією Кравченко та представником «Екоклубу» Дмитром Сакалюком обговорили можливості співпраці в галузі енергозбереження та енергоефективності.зустріч з НЕЦ (3)
Ця тематика є однією з провідних в діяльності Здолбунівської райдержадміністрації. Саме починаючи з мiжрайонного семiнару-практикуму з енергозбереження та енергоефективності, який вiдбувся 29 квiтня у м.Здолбунів, адміністрацією проводиться послідовна політика в галузі залучення інвестицій, просвітницька політика, співпраця з громадськими організаціями та профільними науковими установами.зустріч з НЕЦ (1)
Конкретно на цій застрічі були досягнуті домовленості щодо проведення в червні цього року тематичного навчання із пошуку та залучення коштів на енергозбереження, написання проектних заяв та візуальної підготовки інформацій щодо класу будівель з точки зору енергоефективності. Також найближчим часом буде отримано відповідь про можливість проведення у Здолбунові вуличної просвітницької акції з наочною демонстрацією сонячних колекторів та інших альтернативних джерел енергії.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети