Здолбунівський виконком затвердив проектно-кошторисну документацію

Сьогодні, 26 грудня відбувся виконком Здолбунівської міської ради.  Найцікавішим, напевне, було затвердження проектно-кошторисної документації на об’єкти, які будуть будуватися у 2019 році.

Цитуємо:

Затвердити проектно – кошторисні документації на:

– «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Толстого в м.Здолбунів ». Загальна кошторисна вартість становить  579.192 тис.грн.

– «Капітальний ремонт дорожнього покриття центральної дороги на кладовищі по вулиці Коперніка в м.Здолбунів». Загальна кошторисна вартість становить 882.490 тис.грн.

          – «Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Шкільна з транспортною розв’язкою на перехресті вулиць Шевченка, Шкільна та Паркова в м.Здолбунів» (коригування). Загальна кошторисна вартість становить 9444.784тис.грн.

– « Будівництво оглядових майданчиків в гідропарку міста Здолбунів» (прим.: помилка, мова ймовірно йде про ремонт вул.Миру ) ( коригування). Загальна кошторисна вартість становить 1399.766 тис.грн.

  • «Будівництво оглядових майданчиків в гідропарку міста Здолбунів» ( коригування). Загальна кошторисна вартість становить 3609.297 тис грн.

Також була надано дозвіл підприємству з Квасилова на розміщення реклами по всіх автобусних зупинках Здолбунова.

Коментує Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської ради:

  • Давно хотів завітати на виконком, навіть у своєму виступі при обговоренні звіту міського голови, я зазначив про відірваність діяльності депутатів від виконкому. Тому вирішив не відкладати у довгий ящик візит. Все було очікувано швидко і без дискусій. Я, наприклад, більш допитливий :) Взяти ті ж ПКД на ремонти доріг. Яка там довжина, процедура, на яку суму вже зроблено, що входить в склад робіт…Звісно, радий, що вулиця Толстого по моєму, 20 округу, отримала затверджену ПКД, бо люди там чекають ту дорогу вже більше 10 років. Загальна вартість менша ніж центральної доріжки на кладовищі). 9,5 мільйонів  -нова вартість дорожнього щастя – кільця і прилеглих вулиць з виїздом по Шкільній до траси. На моє запитання яка із цієї суми вартість вже оплачена – точної відповіді від присутніх спеціалістів ради не почув. Міські кошти витрачені  близько 4 мільйонів, а скільки заплатив замовник – департамент ОДА їм не відомо чи не цікаво. Так і будемо платити навмання у 2019 му? 3,6 мільйони на міст. Міст, який вже робиться третій рік без остаточної кошторисної вартості та вигляду. Присутній  виконавець, він же член виконкому, жодної нової інформації з цього приводу не надавав і цікаво хто і як буде надалі вести будівництво. Адже сума передбачає проведення тендеру! А як же попередньо виконані роботи і без тендеру?!
  • Дозвіл на розміщення реклами. Були надані ескізи де підприємство бачить цю рекламу. Чому саме там, чому одній квасилівській фірмі, чому не відвести окремі блоки під такі потреби там де їх ще немає. Присутнім не повідомили навіть орієнтовну ціну, яку отримає місто через розміщення такої реклами. Виконкому не цікаво було це знати?
  • Тому заспокоєність і ніби то повне порозуміння між виконкомом і менеджментом міста мені видалися дещо іншим, проте за одним засіданням робити висновків не хочу. Впевнений, до його складу входять досвідчені люди, які теж дбають про Здолбунів.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети