Здолбунівський ринок: поки грім не гряне то правда не з’ясується

Хто б що не говорив, але це ж бачать усі, хто хоч раз був на тому місці, що в народі зветься базар на 8 березня.

Ніхто нікому публічно не давав звіт, чому МІСЬКИЙ ринок при управлінні містом НЕ може працювати, а як тільки перейшов в руки до «правильних» орендарів одразу запрацював і працював би і далі, якби не карантин і необхідність надавати в область, експлуатаційний дозвіл, якого немає? А як же тоді працював ринок без нього? Кажуть в листопаді закінчився.

А чи є він взагалі ринком, яка його територія, хто і за що на ньому бере кошти, і чи має право орендар передавати його ще далі в суборенду ФОПу?

Якщо відкрити його не можна, то чому не попередили ДО виходу на карантин, чому НЕ робили на ньому нічого під час карантину орендарі і чекали поки все спливе на поверхню щоб зарухатися і придумати якийсь капремонт? А з ким його узгодили, з власником (містом) узгодили, чи тільки звично з мером в коридорі перемовилися? А що угода каже про це, хто має право які дії робити на ринку? А за чий рахунок?

Це були питання до мера п.Ольшевського і орендарів ринку з орбіти п.Дацюка.

Є питання і до торговців. А вам самим тут комфортно всі ці роки було торгувати, а ви раніше питали куди йдуть гроші і що за них для благоустрою ринка хто робить.

Є питання і до покупців. Цей ринок вас влаштовує у тому варіанті як є? Він буде існувати стільки скільки ви на нього будете ходити.

Отже, всім стало очевидно, що так як є бути не може. Підприємці звернулися до депутата Рівненської  обласної ради Владислава Сухляка, до ЗМІ, щоб надати розголосу ситуації та отримати підтримку та відповідь на головне питання: Що потрібно зробити, щоб ситуація змінилася і робочі місця відкрилися.

Наскільки відомо із власних джерел про результати зустрічей то вони наступні.

Орендар ринку: готує документи для отримання дозволу на торгівлю, але цілком очевидно, що без приведення ринку до стану  безпечного для життя і здоров’я людей, цього дозволу їм ніхто не дасть.

Міський голова: традиційно А що щось сталося? Будемо вирішувати, орендар готуйте документи, будемо допомагати всім і вся.

Депутат облради В.Сухляк: зробив запити у відповідні інстанції, щоб розібратися що є ринком, чий він, хто і кому платить і яких дозволів кому не вистачає щоб впорядкувати роботу ринку і зробити його безпечним для здолбунівчан.

Підприємці: хочуть знати кому платили гроші і що за них отримали в частині благоустрою ринку, чому ніхто не відповідає за зіпсовані продукти і втрачену вигоду від закриття ринку і саме головне, а що ж завтра і коли те завтра для сотні підприємців наступить.

Дещо про ситуацію є у сюжеті Суспільного, який викладемо як тільки він буде доступний (скріншоти фото саме з відеосюжета), решту можете  прокоментувати самі на сайті чи під постом у соцгрупах ЗС.

Здолбунів CITY буде інформувати ро перебіг подій навколо ринку по мірі появи нової інформації та офіційних паперів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети