Здолбунівських школярів нагородили у Львові

В рамках Фестивалю освіти «Вчителі майбутнього» сьогодні відбулося нагородження перeможців Всеукраїнського конкурсу #SuperUrok. Від міста переможців привітали заступник міського голови Андрій Москаленко та начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик, які були членами журі цього конкурсу.

Суть конкурсу полягала у тому, що 5 учнів і вчитель утворювали команду, обирали тему уроку в рамках шкільної програми з будь-якого предмета та створювали відеоурок тривалістю до 10 хв, в якому цікаво подавали обрану тему – повідомляє Львівська міська рада.

Відтак, було обрано 10 переможців, які отримати цінні призи:

І місце: планшет для кожного учня команди

ІІ місце: смартфон для кожного учня команди

ІІІ місце: колонка для кожного учня команди.

Для вчителів переможних команд передбачена поїздка в м. Сегет (Угорщина) на конференцію від компанії — виробника освітньої програми Mozaik Education.

Серед переможців і ДВІ здолбунівських команди !!

Переможці конкурсу:

  1. Команда «Дикий Захід», Ліцей № 51 ім. Івана Франка ЛМР за урок «Прикладка як різновид відокремленого означення» (466 балів).
  2. Команда «Веселі струмочки», Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступеня «Лідер» з різними формами навчання за урок «Води суходолу» (393 балів).
  3. Команда «SuperKids», Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради за урок «З’єднання провідників» (388 балів).
  4. Команда «Юні Ейнштейни», Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради за урок «Сила пружності» (372 балів).
  5. Команда «Вчимося разом!», Ліцей № 52 імені Миколи Лобачевського ЛМР за урок «Глюкоза — представник вуглеводів» (362 балів).


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети