Здолбунівських реєстраторів вчили не повторювати помилок попередників?

27 вересня, працівники відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів і відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації організували захід з підвищення кваліфікації державних реєстраторів Сарненської міської ради та Комунального підприємства «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради».

Під час навчального семінару розглянули питання оренди земельних ділянок, щодо особливостей державної реєстрації права власності спадкодавця за заявою спадкоємця, надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, повідомлення власника об’єкта нерухомого майна, заборони вчинення реєстраційних дій, оскарження рішень, дій або бездіяльності державного реєстратора, механізми запобігання і протидії рейдерству та інші.

П.С Попередники, мають на увазі ось ці реєстратори, які пов’язли у судахВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети