Здолбунівських пенсіонерів закликають не наражатися на небезпеку, а звертатися дистанційно

Начальник Здолбунівського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Жовтанюк Світлана Миколаївна повідомила, що її підрозділ працює у закритому режимі, з 8:00 до 17:00 год. Щодня наявний черговий спеціаліст. Однак вхідні двері зачинені. У разі крайньої потреби слід натискати на кнопку виклику на дверях, і тоді до Вас вийде черговий.

Крайня потреба, це, наприклад, потрібно оформити допомогу на поховання тощо.

Однак, найкращий варіант попередньо зателефонувати і обговорити своє питання з фахівцями відділу за тел.: 2-55-46 або 097 437 26 71.

Шановні пенсіонери, у теперішній час, це буде найправильніше рішення — попереднє спілкування за телефоном. Разом з спеціалістом Ви знайдете відповідь, наскільки терміново Вам прийти особисто. Водночас повідомляємо про можливість вирішити більшість питань без особистих візитів, скориставшись онлайн сервісами Веб-порталу Пенсійного фонду України.

Наразі люди літнього віку належать до групи ризику занедужати. Працівники Здолбунівського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області зичать всім доброго здоров’я і закликають берегти себе.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети