Здолбунівському архіву бракує місця і умов праці

Про це сьогодні на колегії Здолбунівської РДА заявила керівник архіву Ольга Климкович. Вона нагадала, що з 2011 року рішення Здолбунівської районної ради про створення трудового архіву так і не виконане, з 33 тисяч потенційних місць в архіві під справи вже використано 30 тисяч, а попереду децентралізація, реорганізація і закриття установ, тож архіву вкотре додасться роботи. А от працювати в недоремонтованому малому приміщенні вже важко.

Присутній на колегії депутат Рівненської обласної ради Владислав Сухляк запропонував розглянути варіант приміщення, де розміщена була служба статистики по вул.Пушкіна, на що коротко відреагував голова райради О.Дацюк – “приміщення продається”. Інших варіантів не звучало вирішення ситуації, проте голова РДА Л.Власюк запропонував зустрітися із керівником обласного архіву для комплексного вирішення потреби в т.ч в контексті майбітніх змін після створення ОТГ в районі.

До речі гарячу тему створення ОТГ в районі, попри те, що в залі були всі керівники сіл, району, міста навіть не піднімали. Як циркульом намалюють в Києві так і будемо жити?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети