Здолбунівські садочки можуть отримати нові дитячі майданчики

На Здолбунівщину вже вкотре надійдуть кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Відповідне розпорядження вже опубліковане на сайті Кабінету Міністрів України.

Їх визначено спрямувати на різні потреби, серед яких – і придбання дитячих ігрових майданчиків для дошкільних навчальних закладів міста. З цією метою для кожного з п’яти міських ДНЗ передбачено спрямовати по 25 тис. грн.

Отримати фінансування на важливу для здолбунівчан та їхніх малят справу вдалося завдяки тісній співпраці депутатів фракції БПП різних рівнів. Адже кошти субвенції до нашого району вже вкотре надходять за підписом народного депутата від нашого округу Олександра Дехтярчука, а ініціатива придбати у кожен ДНЗ по сучасному дитячому ігровому майданчику виходила від депутатів фракції БПП у Здолбунівській міській раді.

Торік під час прийняття міського бюджету на 2018 рік на сесії міськради йшлося про необхідність встановити такі майданчики. Депутат міської ради Микола Орлов, керуючись зверненнями від батьків вихованців садочків, ще наприкінці минулого року наголошував на необхідності встановлення по одному сучасному ігровому комплексу у кожному міському ДНЗ.

Понад те, такі пропозиції надали самі здолбунівчани  у межах акції «Впливай на бюджет свого міста». Микола Орлов подав їх до міської ради наприкінці минулого року. Ознайомитися детальніше з пропозиціями здолбунівчан можна за цим посиланням.

У результаті пропозиції щодо ігрових майданчиків вніс до переліку об’єктів, які фінансуються коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, народний депутат Олександр Дехтярчук. Тож маємо приклад плідної співпраці депутатів різних рівнів, результатом якої є втілення корисної для громади справи.

Коментує депутат Здолбунівської міської ради Микола Орлов:

  • Щодо дитячих майданчиків то я вкотре наголошував перед бюджетною сесією, яка затвердила бюджет міста на 2019 рік, що кожен садочок має протягом 2019 року отримати новий, сучасник майданчик. Ми заклали на це по 70 тисяч гривень, однак, з’явилася можливість отримати фінансування з державного бюджету. Вона мала бути значно більше ніж 25 тисяч на майданчик, бо за 25 тисяч то буде не майданчик, а пісочниця із лавочкою. Тому, при перерозподілі коштів на наступних сесіях міської ради я і далі буду наполягати виділити кошти на повноцінні майданчики.
  • Міський голова на тій же сесії підтвердив і під оплески керуючих садочками повідомив їм новину про те, що є плани оновлення бази ДНЗ під сучасні потреби дітей. Це ще один публічний аргумент, щоб ці кошти в бюджеті міста були виділені і я особисто і публічно маю такі завірення і на депутатському дні в грудні цього року.
  • Де взяти, як мінімум 73 тисячі для одного ДНЗ я вже знаю. оскільки була затверджена субвенція на часткове покриття виконаних робіт по влаштуванню тротуару по вул.8 Березня, а ми всі необхідні 350 тисяч заклали і в міський бюджет, то звісно потреби дублювати одні і тіж витрати немає потреби. Державні підуть за цільовим призначенням, а міські можна перекинути на  дофінансування придбання майданчиків.
  • Питання і надалі залишається на контролі та вкотре закликаю, як прийде час до вибору цих майданчиків, проявити ініціативу батьківським комітетам, щоб їх вибір відповідав потребам ваших дітей і не був здійснений без вашого відома!


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети