Здолбунівські розважальні заклади та ринки від завтра теж на карантині (окрім продовольчих секцій)

Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. 16 березня, голова Здолбунівської районної державної адміністрації Леонід Власюк провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Здолбунівського району.

На засіданні комісії було розглянуто питання «Про заходи щодо попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та невідкладне забезпечення медичних, соціальних працівників засобами індивідуального захисту».

Заслухавши інформацію доповідачів та виступи присутніх, комісія вирішила:

1. Тимчасово (з 16.03 по 03.04.2020) призупинити роботу розважальних закладів та ринків, за виключенням торгівлі продовольчими товарами на території Здолбунівського району.

2. Вжити заходів щодо недопущення несанкціонованої торгівлі на вулицях населених пунктів району, забезпечити громадський порядок та виконання обмежувальних заходів на території району.

3. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів місцевих рад, підприємств, установ та організацій різних форм власності вжити заходи щодо обмеження відвідування населенням приміщень і забезпечити працівників засобами індивідуального захисту та інше.

Всі ці заходи реалізовуються з метою недопущення поширення на території Здолбунівського району гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID-19. Станом на 16.03.2020 на Рівненщині хворих на коронавірус не зафіксовано.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети