Здолбунівські поліцейські склали протоколи за порушення правил дотримання карантину

На Здолбунівщині поліція виявила два факти порушень встановлених обмежень у зв’язку із поширенням коронавірусу «COVID-19».

На керівників ринку «Катеринівський» та ринку, що по вул. 8-го Березня м. Здолбунів, дільничні офіцери поліції склали адміністративні протоколи за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Для прийняття процесуального рішення дані матеріали скеровано на адресу районного суду. Санкція статті передбачає штраф в розмірі від 17 до 34 тисяч гривень.

«З метою недопущення поширення коронавірусу працівники поліції переведені на посилений варіант несення служби,  – зазначає тимчасово виконуючий обов’язки начальника Здолбунівського відділення поліції Олександр Годун. – Поліцейські надалі забезпечуватимуть контроль щодо проведення профілактичних та карантинних заходів на території району».

 Місцева поліція звертається до усіх громадян, у разі виявлення порушень карантинних заходів повідомляти до поліції на лінію «102» повідомляє Здолбунівське відділення поліції

Водночас сьогодні (!!!, т.то ПІСЛЯ рейду поліції) Здолбунівська міська рада оприлюднила розпорядження міського голови від 18.03 де вказано, що ринки припиняють свою роботу з 23.03. Хм, цікаво буде дізнатися чиї аргументи Урядових постанов, обласних, районних комісій з НС чи мера будуть враховані під час судового розгляду вказаних вище протоколів.

Наполягаємо, щоб поліція повідомила про результати розгляду вказаних протоколів. (від ЗС)

П.С саме розпорядження

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови

від 18 березня 2020 року № 21-р
Про організацію виконання та здійснення контролю
Здолбунівською міською радою за дотриманням вимог
постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020
№215 «Про внесення змін до постанови Кабінету
Міністрів України від 16 березня 2020 року №211»

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №211», протоколу №6 від 17.03.2020 року позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Здолбунівського району, з метою належної організації та виконання заходів по запобіганню занесення та поширення на території міста Здолбунова гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом :

1.Секретарю ради Капітулі В.В. забезпечити інформування керівників підприємств, установ, організацій та господарюючих суб’єктів про заборону до 03 квітня 2020 року:
1.1 відвідувати заклади освіти дошкільнятами, учнями та студентами;
1.2 проводити будь-які масові (культурні, розважальні, спортивні, соціальні, релігійні, рекламні та інші) заходи, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
1.3 роботи суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;
1.4 роботи кафетеріїв, які розташовані у магазинах та громадських місцях (МАФІВ);
1.5. з 23.03.2020 року роботи ринків та торгівлі на них усіма групами товарів.

2. Керуючій справами Вознюк С.О. довести до відома керівників підприємств, установ, організацій, ОСББ, управлінських компаній та господарюючих суб’єктів на території міста Здолбунова про забезпечення своєчасного і повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів, а саме:
2.1 забезпечення вхідного санітарного контролю та дезінфекційного режиму у адміністративних будівлях, приміщеннях установ, комунальних підприємств, дошкільних закладів, під’їздах багатоквартирних будинків тощо згідно рекомендацій наданих Міністерством охорони здоров’я України;
2.2 відсторонення від роботи підприємств та установ працівників з ознаками інфекційних захворювань;
2.3 вживання заходів, у разі виявлення хворого з ознаками ГРВІ, щодо його ізоляції;
2.4 рекомендувати забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через Інтернет та забезпечити їх засобами індивідуального захисту.

3. Керівникам комунальних підприємств (Потапчуку С.В., Шавронській В.А., Мельнику В.І., Окринець Г.Ю.):
3.1 забезпечити працівників підприємств засобами індивідуального захисту та організувати роботу в обмеженому режимі;
3.2 підвищити контроль за дотриманням санітарно-епідеміологічних заходів на стратегічних об’єктах міста, які перебувають в комунальній власності територіальної громади.

4. Комунальному підприємству «Здолбунівське»:
4.1 здійснювати щоденну дезінфекцію автобусних зупинок на території міста Здолбунова та інших об’єктів комунальної власності загального користування де існує підвищений ризик розповсюдження інфекції;
4.2 забезпечувати інформування населення щодо профілактики інфікування та поширення коронавірусу шляхом розміщення інформаційних матеріалів наданих Товариством Червоного Хреста України на інформаційних стендах та в загальнодоступних місцях.

5. Приватному підприємцю Малахову В.Я. при здійсненні регулярних перевезень по місту:
5.1 проводити повну дезінфекцію транспортних засобів перед виїздом з автопарку та часткову на кінцевих зупинках;
5.2 забезпечити засобами індивідуального захисту водіїв;
5.3 заборонити здійснювати перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі;
5.4 збільшити кількість транспортних засобів до 3 одиниць на ділянці руху Райбібліотека – Проспект Цементників.

6.Заступнику міського голови Кондратюку В.В.:
6.1 організувати на період карантину транспортне пасажирське сполучення з віддаленими частинами міста;
6.2 здійснювати контроль за роботою працівників Здолбунівського відділення поліції щодо ліквідації вуличної торгівлі на території міста Здолбунова
6.3 координувати всі заходи щодо здійснення контролю за дотриманням вищезгаданих вимог мобільною оперативною групою для дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №211» створеною при Здолбунівській райдержадміністрації.

7. Мешканцям міста:
7.1 зберігати спокій і до мінімуму звести перебування в громадських місцях;
7.2 максимально намагатись вирішити всі нагальні питання дистанційно: через он-лайн сервіси, телефонний зв’язок, адресну доставку;
7.3 дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо профілактичних та санітарно-епідеміологічних заходів;
7.4 з розумінням ставитись до людей, які вас оточують: по можливості допомагати тим, хто цього потребує.
7.5 для розв’язання проблем, яких ви не можете вирішити самостійно звертатись до створеної мобільної оперативної групи для забезпечення належного контролю за дотриманням карантинних заходів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211» на території Здолбунівського району за такими контактами:
https://zdolbun.gov.ua/aparat/
https://zdolbun.gov.ua/strukturni-pidrozdily/
тел. (03652) 2-56-08.
E-mail: zdol_rda@rv.gov.ua

8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Кондратюка В.В.

Міський голова І.О.ОльшевськийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети