Здолбунівські поляки та їх друзі колядували

20 січня, в приміщенні суботньо-недільної школи Товариства польської культури Здолбунівщини відбулася оплаткова зустріч, влаштована для найстарших поляків, котрі проживають у Здолбунові. Це була нагода поспілкуватися, поділитися спогадами та побажати одне одному всього найкращого.

Під час заходу прозвучало багато польських і українських колядок, співакам акомпанували Олена Стельмащук й Олена Конончук. У перервах присутні почули рідзвяні вірші польських поетів, які зачитала вчителька польської мови, скерована до суботньо-недільної школи при товаристві Центром розвитку польської освіти за кордоном.

Ініціаторкою зустрічі була делегатка товариства на Форумі молодих поляків в Івано-Франківську Марина Мазурок, яка проявила неабиякі організаційні здібності.

Марія МУСЯЛ,
учителька, скерована до Здолбунова організацією ORPEG
Фото надала Зофія МІХАЛЕВИЧ

джерелоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети