“Здолбунівські Орли” готуються до змагань

«Здолбунівські Орли» візьмуть участь у відкритому чемпіонаті міста Рівне з флаг-футболу. Протягом останніх місяців весни та літа у Рівному пройде відкритий чемпіонат міста з флаг-футболу. Це безконтактна версія американського футболу для дітей та юнаків.
Здолбунів представлятимуть дві команди. Зокрема, це дитяча секція «Здолбунівських Орлів» – «Zdolbuniv Juniors”, та старші гравці здолбунівської команди – “Zdolbuniv Seniors”.  Частина матчів в рамках цього чемпіонату пройде в Здолбунові. Слідкуйте за анонсами та чекайте на афіші та повідомлення від нас!


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети