Здолбунівські фахівці закликають не купувати м’ясо через Інтернет оголошення

! ! ! УВАГА ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ! ! ! Шановні жителі міста та району!

У зв’язку з впровадженням обмежувальних заходів на період національного карантину при пандемії коронавірусної хвороби, було призупинено роботу агропродовольчих ринків. Це ініціювало появу оголошень у соціальних мережах та на інших веб-сайтах щодо пропозиції до реалізації м’яса свинини, телятини, птиці, молока, тощо.

Більшість пропозицій стосуються продажу харчових продуктів домашнього виготовлення.

Звертаємо вашу увагу на те, що такі харчові продукти не проходять ветеринарного  контролю (відсутня інформація про стан здоров’я тварин від яких отримані м’ясо, молоко чи яйця; не проведена ветеринарно-санітарна експертиза; відсутня інформація про дотримання вимог законодавства при виробництві, зберіганні та транспортуванні таких харчових продуктів) та можуть становити потенційну небезпеку, а також завдати непоправної шкоди здоров’ю людини.

Зараження такими паразитарними захворюваннями як трихінельоз, цистицеркоз, фасціольоз – надто небезпечне захворювання з важким перебігом; сальмонельоз, бруцельоз, туберкульоз, лептоспіроз, сказ не менш небезпечні захворювання, якими також може інфікуватися людина безпосередньо від свійських тварин або через харчові продукти, які від них походять.

Зауважте, що дана продукція може бути отримана від вимушено забитих тварин, містити залишки ветеринарних препаратів, бути забрудненою різними патогенними мікроорганізмами.

Застерігаємо вас від купівлі харчових продуктів зі сторінок онлайн –платформ та закликаємо купувати харчові продукти лише в офіційних оптових та дрібно-роздрібних торгових мережах!

 

Здолбунівське районне управління

Головного управління  Держпродспоживслужби

в Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети