Здолбунівські депутати виділили додаткові кошти для закладів медицини

18 березня відбулась чергова сорок перша сесія Здолбунівської міської ради. Попри посилені обмежувальні заходи, спричинені впровадженням карантину, з метою запобігання поширенню коронавірусу, депутати зібралися щоб проголосувати важливі для міста рішення, зокрема: затвердили внесення змін до місцевих програм та зміни до міського бюджету на 2020 рік, які безпосередньо стосувались і невідкладних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території міста.

Саме з цією метою було виділено 80 000 грн, а саме для КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради для Здолбунівської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги на придбання костюмів для біозахисту виїзному персоналу бригад – 25 000 грн. та КП «Здолбунівське» для здійснення санітарно-епідеміологічних заходів – 55 000 грн. Також для зміцнення матеріально-технічної бази та підвищення якості медичного обслуговування здолбунічан виділено НКП Здолбунівська ЦРЛ на придбання медичного обладнання – 500 000 грн, КНП Здолбунівський РЦ ПМД на придбання предметів і матеріалів та поточний ремонт приміщень АЗПСМ №2 та для придбання оргтехніки АЗПСМ №1 – 75 000 грн.

Понад 70 мешканцям міста було надано одноразову матеріальну допомогу. Депутати одноголосно затвердили умови залучення, розрахунок розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Здолбунів, надали міській раді право здійснювати повноваження у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Депутатами затверджено проекти регуляторних актів щодо місцевих податків і зборів на 2021 рік, які перебуватимуть на громадському обговоренні до червня 2020 року, а саме: «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території міста Здолбунів на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку». Розглянуто ряд питань, що стосуються господарської діяльності комунальних підприємств та господарюючих суб’єктів міста.


Також було розглянуто 45 рішень, які стосуються земельних питань.


За ініціативою депутатів прийнято звернення до Президента України Володимира Зеленського та Голови Верховної ради Дмитра Разумкова щодо державницької політики Президента України та Верховної Ради України та захисту ними інтересів виключно Держави Україна-  повідомляє Здолбунівська міська радаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети